No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Jedinečný vianočný koncert Nely Pociskovej pripravujú tento rok v Tisovci + SÚŤAŽ

TISOVEC – Jedinečný vianočný koncert Nely Pociskovej sa v rámci Slovenska tento rok uskutoční práve v Tisovci. Silný a originálny hlas Nely si budete môcť vychutnať v sprievode kvarteta FUSION BOWS v nádherných priestoroch Evanjelického kostola v Tisovci.

Kvarteto FUSION BOWS.

Nela vás vianočnými piesňami poteší práve vo sviatočnom období a to už o takmer mesiac, 17. decembra o 18:00 hod. Mestské kultúrne stredisko vás aj touto formou pozýva na unikátny koncert s výbornou akustikou, ktorý sa nikde inde v našom regióne neuskutoční.

Vstupenky na tento koncert si môžete zakúpiť v predpredaji v Mestskom kultúrnom stredisku Tisovec, v Knižnici A. H. Škultétyho v Tisovci, na Mestskom úrade v Tisovci, v Mestskom kultúrnom stredisku Hnúšťa, v Mestskom kultúrnom stredisku Revúca, na obecnom úrade v Muráni, na obecnom úrade v Klenovci ale aj v Turistickom informačnom centre mesta Rimavská Sobota.

Počet lístkov je limitovaný kapacitou miestneho kostola. Tak neváhajte a poponáhľajte sa, aby sa vám ušlo miesto. Lístok na vianočný koncert Nely Pociskovej a kvarteta FUSION BOWS stojí 25 eur.

Článok pokračuje pod reklamou


SÚŤAŽ

V spolupráci s MsKS Tisovec sme si pre vás pripravili súťaž o šesť lístkov na tento fantastický koncert, z ktorého vám určite naskočí husia koža. Voľné vstupenky získajú traja výhercovia.

Súťaž trvá do 29. novembra do 15:00, kedy ju ukončíme a následne vyžrebujeme troch výhercov, ktorí získajú po dva lístky.

Ako sa zapojiť?

Súťaž prebieha na našom profile na sociálnej sieti Facebook. Vyhľadajte súťažný príspevok, dajte naň likev komentároch označte niekoho, koho by ste vzali so sebou. Príspevok môžete aj zdieľať, aby informácie o tomto vynikajúcom koncerte nikomu neušli.

Všeobecné podmienky súťaží nájdete na tomto odkaze.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross