No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Kam v lete s deťmi? Odpoveďou môže byť letný športový camp

letny-campLeto sa nezadržateľne blíži a s ním aj „starosti“ rodičov ako sa postarať o zaujímavý program pre svoje ratolesti. Jednou z odpovedí na túto otázku je určite letný športový camp Alžbety Pollákovej, ktorého dejiskom bude aj Gymnázium Ivana Kraska v Rimavskej Sobote. Vaše ratolesti čaká bohatý program plný zábavy, športu a dobrodružstva. Patronát nad táborom prevzala reprezentantka Slovenskej republiky v hádzanej Alžbeta Polláková. „Camp je pre deti od 7 do 12 rokov, v ktorom im chceme hravou formou a individuálnym prístupom ukázať aké je dôležité sa správne hýbať,“ povedala Alžbeta.

Ako pre Rimava.sk ďalej prezradila, hosťami tábora budú aj ďalší profesionálni športovci z krajín ako Slovínsko či Nemecko. „Deti budú mať možnosť nahliadnuť do sveta profesionálnych športovcov, naučia sa ako správne vnímať šport a zdravo sa stravovať,“ povedala a dodáva, že nebudú chýbať rôzne súťaže s odmenami pre víťazov, ale aj relax a masáže. Ako vrcholová športovkyňa nezabudla ani na to najdôležitejšie. „Počas celého dňa je zabezpečená pestrá zdravá strava ako aj pitný režim,“ uviedla patrónka tábora.

Letný športový camp Alžbety Pollákovej sa koná v dvoch termínoch, od 6. do 10. júla a od 27. do 31. júla. Program je denne od 8.00 hod. do 16.00 hod. Cena tábora je 99 eur vrátane stravy a pitného režimu počas celého dňa, ako aj športovej výstroje. V prípade záujmu sa kontaktujte na telefónne číslo 0911 446 455 alebo na emailovej adrese: [email protected].

Zdroj: PR článok

Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross