No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Kandráčovci, Desmod či Julo Viršík. Aj taký bude Country festival v Kokave

Leto sa nezadržateľne blíži a s ním aj festivaly pod holým nebol, ktoré budú nabité zvučnými menami slovenskej hudobnej scény. Jedným takým bude aj Country festival v Kokave nad Rimavicou. Tento ročník sa uskutoční 13. a 14. júla (piatok a sobota), na ktorom, ako inak, vystúpia stálice slovenskej hudobnej scény.

„Tento ročník, už pripravujeme od novembra minulého roka v spolupráci s obcou Kokava nad Rimavicou. Na piatok máme pripravený bohatý hudobný program, kde vystúpia Kandráčovci, Desmod a Twenty five rádia Expres v podaní Jula Viršíka,“ priblížil Peter Bajan z Občianskeho združenia priaznivcov športu a kultúry, ktoré festival organizuje.

Rovnako programovo bohatá bude aj sobota, 14. júla. Podľa Bajana by sa mali predstaviť Michal Tučný Revival Band, Alan Mikušek či Túlaví vlci.

Country festival dlhoročným festival v Kokave nad Rimavicou. Ako Bajan priblížil, podujatie v roku 2013 zaniklo, z dôvodu úmrtia hlavného organizátora. „Podarilo sa nám ho obnoviť v roku 2016 a pokračovať v úspešnom festivale. Minulý rok sa na festivale zúčastnilo 15 hudobných kapiel aj zo zahraničia, 1 tanečný súbor, bolo aj ryžovanie zlata a ďalšie sprievodné programy. Návštevnosť festivalu bola okolo 1500 platiacich na dané počasie, ktoré nám neprialo, večernú teplotu sme mali 4 stupne Celzia,“ ozrejmil organizátor.

Tento rok však majú objednané teplejšie počasie, tak niet sa čoho obávať. Snáď menšie obavy môžete mať, ak ešte nemáte zakúpené vstupenky. Tie sa pri tak obsadenom programe zvučnými menami môžu rýchlo vypredať. Tak šup na www.ticketportal.sk alebo do MKS Kokava nad Rimavicou, MKS Jesenské či do Potravín Janka 1 a Janka 2 v Hnúšti, kde si zakúpením vstupenky poistíte miesto na Country festival v Kokave nad Rimavicou.

Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross