No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Kaufland prerábajú už takmer tri týždne, odrazilo sa to na ostatných prevádzkach

kauflandPráce na modernizovaní obchodného domu Kaufland v Rimavskej Sobote, ktorý patril medzi najvyťaženejšie na Slovensku, sú približne v polovici. S prácami začali zhruba pred tromi týždňami. Počas tejto doby sa počty nakupujúcich odrazili na okolitých prevádzkach či ostatných obchodných domoch. „Na parkovisko, ktoré som doteraz využíval je v poslednej dobe problém nájsť miesto,“ povedal Martin, podľa ktorého o počte ľudí v obchode ani nehovorí. „Kde išla niekedy jedna pokladňa, teraz idú tri,“ poznamenal Igor na margo ďalšieho hypermarketu.

Ako Rimava.sk informovala Monika Langová z oddelenia reklamy a PR spoločnosti Kaufland, práce idú podľa plánu, a s otvorením počítajú koncom novembra. Po ohradení obchodného domu sa na redakciu Rimava.sk obrátili viacerí čitatelia, či sa rekonštrukcia bude týkať len interiéru, alebo bude prevádzka zväčšená. „Bývalo tam neskutočne veľa nakupujúcich, najmä však počas podpôr a sociálnych dávok,“ konštatoval Igor. Monika Langová vysvetlila, že prestavba ich obchodného domu v Rimavskej Sobote sa realizuje v rámci existujúceho objektu. „Pôvodné vonkajšie múry zostávajú,“ ubezpečila Langová, podľa ktorej bližšie informácie ohľadom modernizácie momentálne nechcú zverejniť, lebo sú súčasťou ich obchodného tajomstva. „Prosíme o porozumenie,“ dodala.

Okrem zväčšenej plochy predajne chcú pri obchodnom dome zlepšiť aj parkovanie pre svojich zákazníkov, ktorí mali na preplnenom parkovisku niekedy problém odstaviť svoje auto. Pri vstupe pred Kaufland pribudla aj tabuľa s oznamom, že parkovisko je určené pre zákazníkov a voľné parkovanie je ohraničené dobou 120 minút. „Ide o našu štandardnú tabuľu, ktorá momentálne slúži ako upozornenie pre zákazníkov, aby neprekračovali túto lehotu,” poznamenala na začiatku rekonštrukcie Langová a dodala, že v súčasnej dobe aj naďalej hľadajú najlepšie riešenie pre ich zákazníkov. Nakoľko však táto situácia ešte nie podľa Langovej uzatvorená, momentálne sa k nej nevedia viac vyjadriť.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross