No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Kaviareň CAFÉ LEONARD: Tá najlepšia zastávka na novej stanici. Otvorené už aj v nedeľu

cafe-rimavska-sobotaČi už cestujete alebo nie, odteraz máte o dôvod viac, prečo sa zastaviť na vynovenej rimavskosobotskej autobusovej stanici. Pretože nie je káva, ako káva a v novej kaviarni Café Leonard stavili na kvalitu menom Julius Meinl. No oplatí sa prísť aj preto, že vás tu zahrejú voňavé horúce džúsy, prvotriedne čaje, varené víno, čokoláda či likéry. V príjemnom prostredí aspoň na chvíľu ľahko zabudnete na hektickosť pracovných dní, aj keď okolo sa budú všetci ponáhľať. Café Leonard bude "nástupišťom", z ktorého nasadnete na krajší deň.

„Milovníci kávy a fajnšmekri nájdu v ponuke našej kaviarne takmer dvadsať rozličných variácií, okrem tradičného espressa, cappuccina alebo viedenskej kávy aj špeciálne kombinácie s brandy, hnedým rumom, tequilou a rôznymi sirupmi,“ vyratúva prevádzkovateľ Café Leonard Jozef Oštrom ml.

No káva zďaleka nie je to jediné, na čom si tu môžete pochutnať, pod značkou Julius Meinl sa skrývajú aj výborné čaje. Alebo si počas chladných dní radšej doprajete šálku horúcej čokolády či kakao? Špeciálnym receptom na zimu a pochmúrne počasie sú tiež voňavé ovocné džúsy, ktoré nielen výborne chutia ale zároveň zahrejú na tele i na duši. Horúca hruška, pečené jablko, zázvorový pomaranč a mnohé ďalšie zimné špeciality vám v Café Leonard vyčaria vzácnu chvíľku pohody. Nechýba ani pestrá ponuka nealko a  alkoholických nápojov, likérov, osvedčené druhy vín a samozrejme čapované aj fľaškové pivo, Heineken a Zlatý Bažant.

Kaviareň Café Leonard chce byť miestom vašich stretnutí. Pracovných, priateľských, ba aj rodinných. „Radi vyjdeme v ústrety všetkým, ktorí by mali záujem o posedenia pre uzavretú spoločnosť, s kapacitou 35 miest je kaviareň ideálnym miestom pre komorné oslavy, firemné akcie aj priateľské stretnutia. Bez akýchkoľvek ďalších príplatkov, len za cenu konzumného,“ hovorí Jozef Oštrom ml. Kaviareň nesie meno po jeho nedávno narodenom synčekovi, aj preto si tu dávajú mimoriadne záležať, aby ste sa cítili príjemne. Mimochodom – nositelia mena Leonard sú vraj pôžitkári. Zastávka v Café Leonard bude nepochybne vašim pôžitkom z lahodných nápojov a priateľskej atmosféry. Presvedčte sa 😉

Kaviareň Café Leonard nájdete v priestoroch zrekonštruovanej autobusovej stanice na Železničnej ulici v Rimavskej Sobote. Otvorená je denne od 8.00 do 18.00 hod., v sobotu od 8.00 do 12.00 hod. a v nedeľu od 13.00 do 18.00 hod. Viac info aj na Facebook-u, na stránke Café Leonard.
P.S. Výbornú kávu si z kaviarne môžete odniesť aj v špeciálnych pohároch, so sebou

[nggallery id=1287]

Zdroj: Rimava.sk, PR- článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross