Keľo opäť bodoval na ITF turnaji, z Bratislavy si nesie bronz

RIMAVSKÁ SOBOTA - Pavel Keľo, hráč Tenisovej akadémie v Rimavskej Sobote finišuje vo veľmi úspešnej tenisovej sezóne. Na celoslovenskom turnaji dorastencov najvyššej kategórie A v Bratislave, pod vedením trénera Mateja Bagačku, vybojoval bronzovú medailu vo dvojhre.

Vo dvojhre ako 4. nasadený hráč porazil v 1.kole Artema Dzhurdzu (TK LOVE 4 tennis Bratislava) 6:4 7:5. V osemfinále pokoril Maxima Nováka (TC Baseline Banská Bystrica) 6:4 6:1.

Vo štvrťfinále vyradil Mária Kirkova (TK Profitennis Academy Prešov) v 3-setovom zápase 7:6 3:6 6:2 a postúpil do semifinále. V ňom podľahol neskoršiemu suverénnemu víťazovi turnaja Dung Em Oliverovi Daovi (TK Slávia STU Bratislava) 2:6 2:6, čím získal bronzovú medailu.

Pavel potvrdil svoj talent, výborné fyzické predpoklady, rýchlosť a vytrvalosť. V závere sezóny ho čaká ešte jeden celoslovenský turnaj najvyššej kategórie A v Prievidzi 11.9.2021.