No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VIDEO: Jún bude v Kine Orbis nabitý premiérami

ilustračné fotoOdhliadnuc od počasia, v rimavskosobotskom Kine Orbis bude jún skutočne horúcim mesiacom. Pripravených je niekoľko premiér a filmoví fanúšikovia sa opäť majú na čo tešiť.

Ako pre Rimava.sk potvrdila vedúca kina Eva Zibríková, už v prvý júnový týždeň si prídu na svoje milovníci Star Trek-u, cesta zrejme najznámejšieho filmového korábu vyráža na ďalšiu misiu, tentokrát povedie Do temnoty. „Premietať budeme aj sci-fi triler Po zániku Zeme, film Muž z ocele či Svetová vojna Z s Bradom Pittom,“ avizuje vedúca Kina Orbis. Ako spomenula, pripravené sú aj snímky Podfukári, Len Boh odpúšťa, Tiesňová linka alebo dráma Tranz.

Na filmové plátna sa budúci mesiac dostanú aj obľúbené Príšerky, aby predviedli, ako to vyzerá, keď sa vyberú na Univerzitu. Ako vedúca kina pripomenula, na najmenších divákov nezabudli ani počas Dňa detí. V sobotu, 1. júna, na nich čaká animovaná komédia Kráľovstvo lesných strážcov/Epic so zľavneným vstupným.

Pokračuje aj premietanie filmov s maďarským dabingom. V júni si v maďarčine môžu diváci pozrieť až štyri filmy: Epic, Rýchlo a zbesilo 6, Star Trek a Podfukári.

Pozrite si video upútavku na júnový program v Kine Orbis:
[su_media url="http://www.youtube.com/watch?v=q2CcbjKaePo&feature=em-upload_owner" width="600" height="400"]

Podrobný program kina nájdete aj v Kalendári podujatí.

Zdroj: Rimava.sk, Sponzorovaný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross