No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Kokava nad Rimavicou bude žiť Country festivalom, nebude chýbať Oldies párty s Julom Viršíkom

Kokava nad Rimavicou ožije už od zajtra, 14. júla, Country festivalom. Tešiť sa môžete na bohatý sprievodný program, Oldies párty a nebude chýbať ani Mašinka 🙂 Na svoje si tak prídu nielen dospelí, ale aj deti. A čo Vás presne čaká? Pozrite si dvojdňovú ponuku Country festivalu.

„Ako každý rok je pre všetky vekové kategórie festivalu pripravený bohatý program. V piatok, 14. júla, všetkých a aj tých skôr narodených pozývame na Oldies párty s Julom Viršíkom, ktorá odštartuje o 21:00 hod. a potrvá až do skorého rána,“ avizuje jeden z organizátorov Peter Bajan.

Zábava v sobotu, 15. júla, však štartuje už od 11:00 hod., a to programom pre Vaše ratolesti, ktoré si užijú program s názvom Madagaskar s kráľom Julienom. Ako ďalej Bajan spomenul, skupina Túlaví vlci si pre deti pripravila westernové ukážky spojené s rôznymi súťažami. Okrem toho sú pre deti pripravené mnohé iné sprievodné akcie ako jazda na koňoch, ryžovanie zlata, maľovanie na tvár, výstava áut či rôzne súťaže.

Podľa Bajana hlavný program v amfiteátri začína o 15:00 hod., kde sa predstavia mnohé spevácke a tanečné skupiny. „Ťahákom tohtoročného festivalu je skupina Maxim Turbulenc s nezabudnuteľnými piesňami ako je napríklad známa Jede, jede mašinka,“ povedal a dodal, že organizátori zabezpečili dostatok stánkov s občerstvením, suvenírmi, hand-made výrobkami najmä z regiónu a obce.

Nudiť sa nebudú ani dospeláci. Pre nich sú pripravené rôzne súťaže o zaujímavé ceny a nebude chýbať ani bohatá tombola. Sobotňajší program pokračuje aj vo večerných hodinách, kedy o 22:30 hod. zahrá do tanca skupina Kord.

Country festival organizuje Občianske združenie priaznivcov športu a kultúry.


Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross