No active "ca-sidebar-197687" sidebar

KONCERT: Už túto stredu vystúpi džezmen Peter Lipa s kapelou

Peter Lipa bandKoncert renomovaného džezového a bluesového umelca Petra Lipu s kapelou už túto stredu v Rimavskej Sobote, v divadelnej sále Domu kultúry! Všetci fanúšikovia nezameniteľného hlasu známeho džezmena a skvelej hudby sa majú na čo tešiť. „Na koncerte odznejú skladby z albumu LIPA 68, ktoré vyšlo minulý rok, ale aj z aktuálne pripravovaného albumu Lipa spieva Lasicu II,“ avizuje Regina Špitálová z Mestského kultúrneho strediska, ktoré koncert organizuje.

Podľa manažérky kapely Jany Vrábeľovej bude Peter Lipa koncertovať v sprievode štyroch vynikajúcich muzikantov, za klavírom sa predstaví Peter Lipa junior, okrem neho príde aj Michal Šimko (basa), Juraj Schweigert (ústna harmonika) a Róbert Rist (bicie).

Vstupné: 8 eur v predpredaji v Turistickom informačnom centre a v Dome kultúry, 10 eur na mieste.
Koncert sa začína o 18.00 hod.

 

[audio:http://www.rimava.sk/voice/Peter Lipa _Stromy_Sa_Lubia_ Postojacky.mp3] Peter Lipa - Stromy sa ľúbia postojačky

Album LIPA 68 dosiahol v predaji Platinu a koncertné verzie jeho pesničiek znejú v novej podobe. Niektoré sa zmenili k nepoznaniu, iné ostali skoro také ako na nahrávke. V tomto roku chystá Peter Lipa nový projekt. Milan Lasica  pre neho napísal 14 nových textov. Ďalší album bude teda pokračovaním úspešného CD Lipa spieva Lasicu. Realizácia albumu je ambiciózne náročná a spolupracovať na ňom budú mnohé známe osobnosti domácej a zahraničnej scény.

Zdroj: Rimava.sk, Sponzorovaný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.

Peter Lipa pl

 


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross