No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Konečne som videl mužstvo ako jednu rodinu, hovorí tréner MŠK Rimavská Sobota po zápase s Kalinovom

4. marca 2024 | | | |  | 
Zdroj: FB MŠK Rimavská Sobota "Official Page" 

RIMAVSKÁ SOBOTA/KALINOVO – Prvý majstrovský zápas jarnej časti ligy si hráči MŠK Rimavská Sobota zahrali v nedeľu (3. marca) proti Kalinovu.

Zápas s Kalinovom skončil remízou 3:3, no podľa slov trénera Soboťanov Eugena Bariho, bol poriadne divoký.

"Podľa toho, čo sa udialo na ihrisku, môžem byť spokojný s výsledkom, ale v šiestej minúte sme hneď dostali červenú kartu, a tak sme sa museli prispôsobiť. Chlapcom ale musím poďakovať za výkon, som vďačný, že po tých nevydarených prípravných zápasoch som videl mužstvo ako tím a rodinu. Makali jeden za druhého," uviedol Bari pre portál Rimava.sk.

Článok pokračuje pod reklamou


Tréner MŠK má ale ťažké slovo na rozhodcu. "Dostali sme síce aj zaslúžene červené karty, ale myslím, že aj z mužstva Kalinova mohol minimálne troch hráčov vylúčiť. Mal som pocit, že rozhodca fandí viac domácim ako nám, takže ten bod, ktorý sme získali, si o tom viac vážim," dodal.

V nedeľu čaká Soboťanov domáci derby zápas s Lučencom. "Chceme poprosiť ľudí, aby prišli fandiť a dúfajme, že zápas skončí víťazne, aj keď máme problém dať dokopy optimálnu zostavu, ale verím, že sa nám to do nedele podarí," dodal Eugen Bari.

Zdroj: FB MŠK Rimavská Sobota "Official Page" 

NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross