Krahulcová skončila na úvodnom prológu svetovej cyklistickej sútaže na ôsmom mieste

Zdroj: Archív Martina Krahulcová

JUHOAFRICKÁ REPUBLIKA – Prestížne preteky Cape Epic odštartovali v Juhoafrickej republike v nedeľu (17. marca) úvodným prológom. Náš región na nich už po tretíkrát reprezentuje rodáčka z Hrachova Martina Krahulcová.

Krahulcová z Hrachova sa na Cape Epic predstavila opäť vo dvojici s Jankou Števkovou. Spoločnými silami sa v úvode pretekov umiestnili na ôsmej priečke vo svojej kategórii.

O výsledku úvodnej jazdy informovala cyklistka na svojom Facebooku. "Prológ je hotový, tešíme sa, že sme skončili na ôsmom mieste v ženskej Elite kategórii," uviedla.

Preteky Cape Epic začínajú už dnes (18. marca) v prvej etape 88 kilometrov s prevýšením 2 450 metrov. Krahulcová so Števkovou spolu vo dvojici prvýkráť štartovali na Cape Epic v roku 2022, kedy skončili na šiestom mieste a minulý rok na piatom mieste. Dvojici držíme palce!