No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Kultúra v meste, dvor pre škôlkarov, náučný chodník, ihrisko? HLASUJTE

hlasovanieEšte ste nehlasovali za projekt z nášho regiónu, ktorý môže získať peniaze od SPP? V konkurencii iných miest bojuje Mestské kultúrne stredisko -  za množstvo koncertov a divadiel v Rimavskej Sobote, ktoré v lete prinesie HOT ART 2013. O Vaše hlasy sa uchádza aj Materská škola na Rybárskej ulici, chcú krajší dvor pre malých škôlkarov. Chodíte radi do prírody? Tak hlasujte za nový náučný chodník, ktorým sa vyberiete po stopách Maginhradu. V Čerenčanoch by chceli vybudovať multifunkčné ihrisko a oživiť tak obec – aj vďaka vám môžu uspieť.

perex-hotartHOT ART 2013 – projekt, ktorý prinesie do Rimavskej Soboty výborné koncerty všetkých hudobných štýlov, divadlá pre deti i dospelých, tvorivé dielne, športový deň i módnu show.
Príde Michal David, Iné Kafé, pianista Jozef Hollý , AC/DC Revival, Nirvana Revival Band, slovak Pink Floyd Revival, reggae kapela Medial Banana, N3O & Med Jam Band,  Divadlo GunaGU. Na programe je tiež divadelno-hudobný projekt Great Pretender alebo posledná noc Freddieho Mercuryho, Divadlo Piki, kapela Before the Zero day, jazzové lahôdky a mnoho mnoho ďalších skvelých produkcií.
Ak chcete podporiť HOT ART 2013, umenie v uliciach mesta, hlasujte tu: http://www.sppolocne.sk/sk/prihlasene-projekty/detail-projektu/201

 

školský dvor Rimavská SobotaV Materskej škole na Rybárskej ulici plánujú obnoviť školský dvor a staré kovové preliezky. Nahradiť by ich chceli novými zostavami so šmýkačkou, lezeckou a šplhacou stenou, s pohyblivým mostom. Škôlkari sa tešia aj na nové pieskoviská. V altánku a jeho okolí vznikne oáza relaxu enviro centra s náučnými tabuľami z ríše rastlín, húb a vtáctva z nášho regiónu. Areál doplnia o ovocné stromy, kríky a kvety, ktoré oživia a skvalitnia životné prostredie.

Revitalizáciu Slniečkového školského dvora môžete podporiť tu: http://www.sppolocne.sk/sk/prihlasene-projekty/detail-projektu/87

 

maginhradChýba Vám v okolí R. Soboty miesto na relax a oddych v prírode? Miesto, kam by ste mohli po práci či cez víkendy vyraziť a vypnúť? Miesto, kde by ste mohli zobrať deti trošku sa prejsť do  prírody a ešte im aj rozšíriť vedomosti? Ak ste si aspoň na jednu z otázok odpovedali áno, hlasujte za náučný chodník Po stopách Maginhradu, ktorý pripravuje  Mikroregión Rimava a Rimavica. Tajomná povesť o hrade Maginhrad nezapadne prachom, ale uchová sa aj pre ďalšie generácie.

Projektu Náučný chodník Po stopách Maginhradu odovzdajte svoj hlas tu: http://www.sppolocne.sk/sk/prihlasene-projekty/detail-projektu/535

 

ČerenčanyČerenčany. Od Rimavskej Soboty „vzdialené“ 4 tisíc krokov. Malá obec s veľkými nadšencami, ktorí chcú teraz postaviť multifunkčné ihrisko. Pre všetkých – deti aj dospelých. Čerienka bojuje v konkurencii veľkých miest a obcí a preto sa uchádza aj o Váš hlas pre „mladé Čerenčany“. Záleží im na kultúrno-spoločenskom a športovom živote v obci, chcú ju prebudiť a oživiť.

Ak im v tom chcete pomôcť, za multifunkčné ihrisko v Čerenčanoch hlasujte tu: http://www.sppolocne.sk/sk/prihlasene-projekty/detail-projektu/753

Každý z projektov sa uchádza o 8 tisíc eur. V rámci programu SPPoločne je do online hlasovania zaradených celkovo 240 projektov, viaceré sú aj z rimavskosobotského regiónu. Hlasovanie potrvá do 23. júna.

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross