No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Lacikám, nedráždi: Viki Ráková a Andy Kraus vystúpia v Rimavskej Sobote + SÚŤAŽ

17. novembra 2022 | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Rodáčka z Rimavskej Soboty a čerstvá víťazka šou Tvoja tvár znie povedome so svojím hereckým kolegom, s ktorým niekoľko rokov stvárňovali svojrázny manželský pár, mieria do nášho mesta. Viki Ráková a Andy Kraus sa ako Ildikó a László predstavia v humornej hre Lacikám, nedráždi.

Dobre známa dvojica sa v tejto zábavnej šou predstaví vo štvrtok 24. 11. o 19.00 hod. v obľúbených komediálnych postavách Lászla a Ildikó, ktoré poznáte z najúspešnejšieho slovenského sitcomu SUSEDIA.

Článok pokračuje pod reklamou


V divadelnej sále vám ponúknu 80-minútovú smršť hovoreného slova v najväčšej, najdlhšej a najzábavnejšej manželskej hádke, akú ste kedy zažili, ktorú vtipne pointujú pesničky Mirky Miškechovej. Dozviete sa všetko, čo ste chceli vedieť o manželstve Lászla a Ildikó, len ste nemali odvahu sa spýtať. To najlepšie z populárneho podcastu "Lászlov týždeň" a nečakaná reakcia Ildikó na všetky obvinenia. A možno príde aj člen skupiny Krímeš.

Vstupné je 18 eur. Predaj vstupeniek v TIC (DK, vchod od tržnice) a online na kulturars.sk.

SÚŤAŽ

V spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom v Rimavskej Sobote sme si pre vás pripravili súťaž o dva lístky na šou Lacikám, nedráždi.

Súťaž prebieha na našej stránke na sociálnej sieti Facebook. V utorok 22. novembra 2022 vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorí získajú po jednom lístku na predstavenie Lacikám, nedráždi.

Ako sa zapojiť?

  • Vyhľadajte súťažný post na našej stránke na sociálnej sieti Facebook.
  • Dajte na príspevok like.
  • V komentároch označte osobu, ktorú by ste vzali so sebou.
  • Príspevok môžete aj zdieľať, aby sa o šou dozvedelo čo najviac ľudí.

Držíme vám palce!

Všeobecné pravidlá súťaží nájdete na tomto odkaze.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross