No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Kúpalisko v Číži otvára vodný svet s tradične krištáľovo čistou vodou

V týchto horúcich dňoch sa doslova i do písmena pýta osviežujúce schladenie niekde pri vode. Také môžete zažiť už od soboty, 2. júna, kedy Prírodné jódové kúpele Číž otvárajú brány svojho Vodného sveta s krištáľovo-čistou vodou. Na začiatok letnej sezóny majú pre svojich návštevníkov znížené ceny vstupného i novinky v gastrosegmente.

Relax, ale aj vodné radovánky si dosýta užijete v plaveckom bazéne, neplaveckom bazéne, relaxačnom masážnom bazéne s vodnými tryskami a teplou vodou od 33 do 37 stupňov Celzia. Letnú zábavu pri vode si užijú aj Vaše malé ratolesti, ktoré čaká malý bazén s vodnými atrakciami a trojdráhová šmýkačka.

V areáli kúpaliska však máte k dispozícii aj rýchle občerstvenie, zdravé šaláty, limonády, dobroty , nanuky a sladkosti. Ak vás ani to neuspokojí, máte možnosť si na terase dať niečo dobré z jedálneho lístka.

Toto všetko a omnoho viac si môžete užiť počas tejto sezóny denne od 9:00 do 19:00 hod. vo Vodnom svete v Číži, kde zvyšujú kvalitu, nie cenu. Dôkazom toho je aj uvítacie vstupné na začiatok letnej sezóny. Dospelí, seniori a ZŤP zrelaxujú za 4 euro na deň a deti od 3 do 15 rokov sa vyšantia už za 2,50 eur na deň a malí drobci do 3 rokov majú vstup zdarma.

Viac informácii nájdete aj na web stránke Kúpeľov Číž.

Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross