No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Kvízmajster Slavomír Hlásny sa vracia do Rimavskej Soboty

13. mája 2024 | | |  | 
Zdroj: CNK Citadela

RIMAVSKÁ SOBOTA - Rekordman televíznej relácie Duel Slavomír Hlásny sa vracia do Rimavskej Soboty. Plánuje pokračovať v obľúbených vedomostných kvízoch nazvaných Kvízmajster.

Posledný vedomostný kvíz, ktorý Slavomír Hlásny v Rimavskej Sobote viedol, sa uskutočnil začiatkom marca tohto roku. Informácie o ich pokračovaní v tom čase neboli ešte žiadne.

Článok pokračuje pod reklamou


Podľa jeho vyjadrení sa ale dalo očakávať, že sa v R. Sobote ešte objaví. “V nejakej forme, v nejakom modeli a v nejakom časopriestore by som veľmi rád pokračoval v kvízoch v Rimavskej Sobote. Lebo ja sa sem vždy veľmi teším a neviem si predstaviť, že by som týchto ľudí a zákutia Rimavskej Soboty nevidel, hoci tu nie je čulý turistický ruch ako v iných mestách,” povedal kvízmajster. 

Obľúbené kvízy so Slavom Hlásnym predsa len budú pokračovať. Svoje miesto nájdu v CITADELE. Na prvý vedomostný kvíz sa môžete tešiť v utorok 14. mája o 18-tej hodine.

"Sme veľmi radi, že zábavno-vedomostné kvízy so Slavom po krátkej pauze pokračujú. Z príjemného Dekáča sme sa presťahovali do centra nezávislej kultúry CITADELA, no veríme, že naši návštevníci si rovnako obľúbia aj tento krásny nový priestor. Kvízová sezóna štartuje už v utorok 14. mája a pokračovať bude, ako bolo zvykom, s mesačnou periodicitou," uviedol pre Rimava.sk Tomáš Bálint, iniciátor projektu.

Rekordman televíznej relácie DUEL prinesie 60 otázok z rozličných okruhov, obrázkové hádanky, hudobné ukážky, no najmä svoj povestný zmysel pre humor. Čaká vás veľa zábavy, netušených zistení a správne vychladených drinkov z Marcelovho CITABARU.

Tímy s maximálnym počtom 7 súťažiacich sa môžu prihlásiť na telefónnom čísle 0903 669 609. Vstupné: 5€ / osoba.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross