No active "ca-sidebar-197687" sidebar

L. Rigó už leží v nemocnici v R. Sobote. Vieme, ako sa má

RIMAVSKÁ SOBOTA - Viceprimátor mesta Ladislav Rigó leží v nemocnici v Rimavskej Sobote od minulého týždňa. Dovtedy bol hospitalizovaný v nemocnici v Banskej Bystrici. Dôvodom jeho hospitalizácie je jeho dopravná nehoda, o ktorej si prečítate tu a tu.

Rimava.sk oslovila primátora mesta Jozefa Šimka, ktorý ho v stredu 13. októbra navštívil aj s riaditeľom nemocnice Richardom Hrubým. "Pán Rigó vypadá dobre, porozprával som sa s ním aj o tej dopravnej nehode a verím tomu, že bude v blízkej budúcnosti v poriadku," povedal nám Šimko.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako ďalej doplnil, má dosť závažné zranenie. "Má poškodený celý hrudníkový kôš a zlomené tri stavce. Čo sa týka jeho uzdravenia, nikto sa k tomu zatiaľ ešte nevyjadril," vyjadril sa primátor.

Podľa jeho slov ho navštívil prvýkrát od dopravnej nehody. "Mal som záujem ho navštíviť aj v Banskej Bystrici, no jeho zdravotný stav to nedovoľoval. V spoločnosti riaditeľa nemocnice a primára oddelenia sme ho navštívili, usmieval sa, takže verím tomu, že čoskoro sa vráti do zamestnania," dodal primátor s tým, že viceprimátor Rigó leží na jednotke intenzívnej starostlivosti (JIS) na chirurgickom oddelení.

Redakcia Rimava.sk praje praje p. Rigóovi skoré uzdravenie.

Foto: archív Sobotnik.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross