No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Legendárny stánok s občerstvením na Kurinci definitívne končí. Poznáme dôvod

Zdroj: Facebook Bufet Kaskády-Kurinec 

KURINEC – Bufet na okraji rekreačnej oblasti Kurinec – Zelená voda bol dlhé roky neodmysliteľnou súčasťou areálu. Čoskoro bude ale definitívne minulosťou. Dôvodom je výstavba nového bazéna s vlnobitím.

O zbúraní stánku s občerstvením informoval na Facebooku jeho majiteľ, ktorý zároveň poďakoval dlhoročným zákazníkom za ich návštevnosť.

Článok pokračuje pod reklamou


"Verím, že pre veľa z vás to bola srdcová záležitosť. Dôvod konca je zväčšovanie kúpaliska a verím, že nový bazén na tomto mieste nám všetkým vyčarí rovnako veľa úsmevov a radosti. Pre mňa to bolo päť sezón plných zážitkov s priateľmi," uviedol na sociálnej sieti. Kurinecký bufet sa dlhé roky tešil priazi rodín s deťmi či motorkárov.

Na mieste prevádzky bude tak už čoskoro stáť bazén s vlnobitím, ktorý by mal pozostávať z monolitickej železobetónovej konštrukcie v atypickom tvare a technologickej budovy (59,40 x 71,90 metrov). Zastavaná bude plocha o rozlohe 2 290 metrov štvorcových. Bazén by mal mať podľa projektu hĺbku od 0 do 1,8 metra a vybudovaný bude 1 313 metroch štvorcových s objemom 1 220,3 metrov kubických.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross