No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Lehota nad Rimavicou dokáže na deň obce pozvať známejších interpretov než mnohé mestá. Podľa starostu by to nebolo možné bez partnerov a sponzorov

LEHOTA NAD RIMAVICOU – Maduar, Salco, Robo Šimko so skupinou Massriot, šéfkuchár Marcel Ihnačák, ale aj Ander z Košíc či Štefan Skrúcaný ako moderátor. Aj tieto osobnosti sa počas posledných rokov predstavili na Kultúrno-športovom dni obce Lehota nad Rimavicou, ktorá tak v tomto smere prekonáva i mnohé mestá.

Vždy sa snažíme program skoncipovať tak, aby bol čo najzaujímavejší pre návštevníkov a aby si to svoje v ňom našli deti i dospelí. O tom, že ľudí tento program vie prilákať, svedčí i návštevnosť, ktorá sa v rokoch pred pandémiou neraz vyšplhala nad tisíc ľudí,“ podotkol starosta Lehoty Ivan Antal.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako dodal, jeho poďakovanie za tohtoročný úspešný ročník patrí všetkým sponzorom za propagáciu a finančný príspevok ku Kultúrno-športovému dňu detí v Lehote nad Rimavicou. Sú nimi Banskobystrický samosprávny kraj, Rimava.sk, Komunálna poisťovňa a. s., Bau Trade G. Šamin, Brantner Gemer s.r.o., Nig plus s. r. o., Agrokol s. r. o., Agrospol Hradová s. r. o., Urbárska spoločnosť Lehota nad Rimavicou, Tauris a. s., Stavebná firma Arpád Berky, Erich Kelch služby Viedeň, Ján Kamenský, Rastislav Antal, Lukáš Belko a Miestna organizácia Červeného kríža.

Za pomoc pri realizácii podujatia v neposlednom rade ďakujem aj všetkým poslancom a občanom obce,“ zakončil starosta.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross