No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Lekáreň Západ je prvou eco-friendly lekárňou v Rimavskej Sobote

RIMAVSKÁ SOBOTA – Lekáreň Západ je rodinná domáca firma, ktorá nezaháľa a svojim zákazníkom sa snaží ponúkať stále niečo nové. Tentokrát si rekonštrukciou prešli vnútorné priestory lekárne, aby sa do nej zmestil nový sortiment produktov, ktoré len tak ľahko v Rimavskej Sobote nenájdete – bio, prírodné, ekologické a väčšinou hand-made výrobky od slovenských a českých dodávateľov.

Lekáreň Západ ako jediná v meste ponúka po novom aj kvalitné hand-made produkty, ktoré nesú punc ekológie, trvalej udržateľnosti a sú zdravotne prospešné pre vaše telo a dušu. Medzi nové produkty patria napríklad ručne vyrábané mydlá, prírodné čistiace produkty, kvalitná ekologická drogéria, prírodná kozmetika, bylinky, sušené ovocie či müsli pre lepší začiatok dňa.

Počuli ste už napríklad o čistiacich prostriedkoch, ktoré nie sú škodlivé pre zdravie? Nájdete ich v Lekárni Západ pod značkou CHISTEE. Majú silný čistiaci, odmasťujúci a antibakteriálny účinok. Ide o unikátnu kombináciu prírodných výťažkov prenikajúcich hlbšie do povrchu, ktorý zanechávajú čistý a bezpečný pre naše zdravie.

Svojej pokožke zas môžete dopriať starostlivosť, akú si zaslúži, a to vďaka kvalitným, prírodným a ručne vyrábaným mydlám od ALMARA SOAP. V ponuke Lekárne Západ ich nájdete skutočne mnoho a pomôžu s riešením nejedného problému. Či už je to mastná pokožka, alebo naopak suchá či citlivá.

A to ani zďaleka nie je všetko. Medzi eco friendly firmy, s ktorými lekáreň nadviazala spoluprácu, patria napríklad aj:

Lekáreň Západ aj naďalej poskytuje klasické lekárenské služby. Samozrejmosťou je výdaj liekov na lekárenský predpis, predaj doplnkového sortimentu a zdravotníckych pomôcok - bandáže členka, barle, paličky, dávkovače liekov, invalidné vozíky, tlakomery a zdravotnícka obuv pre deti aj dospelých. V lekárni si taktiež môžete vybrať z bohatého detského sortimentu od detskej výživy až po krásne detské hračky Nattou,  flašky Avent a Sauvinex, detské bio pasty Jack N Jill a mnoho iného pre vaše detičky.

Lekáreň západ nájdete na adrese Ul. Dr. V. Clementisa 4754 v Rimavskej Sobote, otvorená je počas pracovných dní od 9:00 do 17:00. Vždy vás privíta kolektív erudovaných farmaceutov a laborantov, ktorý sa bude snažiť nájsť pre Vás  ten správny liek.

Sledujte Lekáreň Západ aj na Facebooku, kde pravidelne uverejňujú nielen novinky z ich lekárne, ale aj rôzne zdraviu prospešné tipy.

Neváhajte a navštívte aj ďalšie prevádzky, ktoré patria pod jednu sieť: Lekáreň Na Námestí, Rimavská Sobota (bývalá lekáreň U Leva) a lekáreň Kokava, Kokava Nad Rimavicou.

Na obrázku môže byť 1 osoba, stojaca osoba a text, v ktorom sa píše „ZÁPAD JE VAŠA LEKÁREŃ“

PR článok

Pri PR a sponzorovaných článkoch redakcia štandardne uzatvára komentáre.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross