No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Letný tábor talentov, kde ťa naučia byť lídrom v regióne

perex-manazerNebuď teľa a staň sa lídrom v regióne! To z teba spraví trojdňový Letný tábor talentov, ktorý podporilo občianske združenie Naša Sobota a aj vďaka tomu sa ho môžeš zúčastniť bezplatne. A ak si stredoškolák alebo vysokoškolák od 15 do 22 rokov, tak ti nič nebráni v tom, aby si leto strávil zmysluplne. Denný dochádzkový tábor sa uskutoční od stredy, 20. júla, do piatka, 22. júla.

To ako sa stať lídrom ťa naučí Rimavskosoboťan, Daniel Csúr, ktorý momentálne študuje v Oxforde. Okrem toho študoval aj v Dánsku a Kazachstane a preto sa rozhodol priniesť praktiky a vzdelávacie metódy svetových škôl priamo do jeho rodného regiónu Rimavskej Soboty a prispieť tým k budovaniu lídrov regiónu. Tým druhým garantom je Naďa Miháľová lektorka Univerzity Buch a Ženského inštitútu tvorivosti.

A čo je cieľom tábora? Podľa Daniela jeho hlavým zmyslom je spoločne vzdelávať nových lídrov regiónu a posúvať ho smerom vpred spoločne. „Mladých naučíme všetko čo manažéri a lídri potrebujú poznať. Argumentovať, motivovať, čítať reč tela, hovoriť do kamier, stavať víziu a spoločne si budovať krajšiu budúcnosť. Pretože jedine schopné talenty a vizionári dokážu presadiť zásadné zmeny, ktoré sú pre tento región maximálne potrebné,“ priblížil.

Takže ak sa chceš aj ty naučiť ako byť lídrom a posunúť región vpred, tak tento tábor by si nemal prepásť. Uzávierka sa kráti, máš čas do piatka, 15. júla, tak sa poponáhľaj. Kapacita je obmedzená na 20 až 25 ľudí. Registrovať sa bezplatne môžeš na www.nasasobota.sk.

Letný tábor talentov

Zdroj: Rimava.sk, FOTO: visualhunt.com


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross