No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Lililand prichádza s novinkou: Ponúka unikátny program pre školy a škôlky

RIMAVSKÁ SOBOTA – Najväčšie detské zábavné centrum v okrese Rimavská Sobota prichádza s ponukou pre kolektívy z materských a základných škôl. V obrovskej herni môžu stráviť čas napríklad v rámci branných cvičení, voľných hodín alebo pohybových aktivít.

Počas pracovných dní si pre vás Lililand pripravil možnosť rezervácie celého zábavného centra len pre vašu triedu či školu.

Od 10:00 do 14:00 môžete za polovičnú cenu bežného vstupného využiť priestory herne, v ktorej si na svoje prídu všetky vekové kategórie.

Deti tak môžu v rámci vyučovania zažiť nezabudnuteľné chvíle a do sýtosti sa vyšantiť. Nájdete tu trampolíny, šlapacie autíčka, šmykľavky, guličkové bazény, množstvo hračiek a herných zábavných strojov.

Najväčšie detské zábavné centrum v okrese Rimavská Sobota ponúka na ploche viac ako 500 metrov štvorcových zábavu pre všetky vekové kategórie detí.

Okrem detského kútika a aktivít pre deti ponúka zábavné centrum aj veľkolepé narodeninové oslavy, akcie s maskotmi, požičovňu kostýmov, premietanie rozprávok a detské diskotéky.

Zábavné centrum Lililand nájdete aj na Facebooku a Instagrame.

Na týchto sociálnych sieťach nájdete všetky potrebné informácie o zábavnom centre a rovnako aj novinky a prekvapenia, ktoré Lililand pripravuje.


Lililand nájdete na sídlisku Západ na ulici V. Clementisa 2290
v Rimavskej Sobote.

V prípade záujmu o deň strávený v Lililande
neváhajte a zavolajte na t. č. 0910 707 026 alebo na e-mail: [email protected].PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj tyKontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross