No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Lukostrelci bodovali na ďalšej súťaži, prekonali aj náročné podmienky

30. januára 2023 | | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA – Lukostrelecký klub MIE z Miškolca usporiadal 28. januára 2023 2. kolo Ki-keleti pohár. Na súťaži nechýbal ani Lukostrelecký Klub Bašta.

"Organizátor pripravil náročnú trať pre lukostrelcov s 20 streleckými pozíciami, na ktoré sa strieľalo po dva šípmi. Počasie bolo studené, veterné januárové, ktoré dalo zabrať aj skúseným strelcom. Ťažko sa ťahali šípy a miestami primŕzali aj prsty k lukom. Po odovzdaní výsledkov nasledoval teplý obed aj pre členov Lukostreleckého Klubu Bašta," opísal Tibor Lévay z rimavskosobotského klubu.

Na prvom mieste sa umiestnili: Márk Zsolt Varga, Zsolt Árpád Varga, Marcel Holló, Dávid Holló, Gábor Balogh a Tibor Lévay. Na druhom mieste sa umiestnil Attila Novák. Na treťom mieste sa umiestnili: Evelin Mihályiová, Gyula Racskó a Sándor Harangi. Jozef Baláž obsadil 4. miesto a Zsolt Mokusz Mihályi 8. miesto.

Článok pokračuje pod reklamou


"Ďakujeme sponzorom: MsÚ Rimavská Sobota, VERCAJCH centrum s.r.o Zvolen, GOBAKO Košice, Majerčík Mário – Jedáleň RIO, Stavcentrum Ádám, Stav LP, TSM Rimavská Sobota a JULMEX SK s.r.o," dodal Tibor Lévay.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross