No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Lukostrelci s peknými výsledkami v Maďarsku, čakajú na nich majstrovstvá Slovenska a sveta

Foto: Lukostrelecký klub Bašta

RIMAVSKÁ SOBOTA - Lukostrelecký klub Bašta sa zúčastnil na medzinárodnom podujatí v maďarskom Nagyhegyes. Soboťania si z turnaja odniesli celkovo päť medailí.

"Pocity mám vynikajúce. Súťaž sa konala na úplne novom mieste. V minulosti na tomto mieste vybuchol plyn, teraz majú pod kráterom uložené zásoby plynu. Bolo to veľmi pekné miesto, páčilo sa mi," uviedol pre Rimava.sk Tibor Lévay st. z lukostreleckého klubu.

Článok pokračuje pod reklamou


Po podujatí nastali menšie komplikácie. "Skomplikoval to celé dážď, neuskutočnilo sa ani vyhodnotenie. Neboli rozdané ani diplomy, pretože sa celé rozmočili. Podujatie sa ale uskutočnilo bez ďalších iných problémov," doplnil Lévay.

Až piati lukostrelci dokázali vybojovať pódiové umiestnenia. Najviac sa darilo Evelin Mihályiovej a Jenővi Neufeldovi, ktorí získali zlaté medaily. Druhé miesto získali Dávid Márti a Jozef Baláž a tretí bol Tibor Lévay.

Čo sa týka ďalších plánov lukostrelcov, už v piatok cestujú na majstrovstvá Slovenska do obce Spišské Vlachy. "Na ďalší týždeň máme slovenský pohár vo Fiľakove a ďalej cestujeme na desať dní na majstrovstvá sveta, ktoré sa konajú v Slovinsku," opísal plány Lévay.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross