No active "ca-sidebar-197687" sidebar

MAS MALOHONT: V dotazníku zisťujú, na čo sú ľudia vo svojej obci hrdí, ako aj to, čo sa zhoršilo

obecMiestnu akčnú skupinu (MAS) Malohont zaujíma na čo sú ľudia vo svojej obci hrdí a čo by chceli zmeniť. Z toho dôvodu sa rozhodla obrátiť na obyvateľov obcí a „vypočuť si“ ich názor prostredníctvom dotazníka, ktorý je určený pre každú domácnosť vo všetkých 43 obciach Miestnej akčnej skupiny MALOHONT.„Názor obyvateľov je dôležitý a jednou z možností ako ho vyjadriť je vyplnenie dotazníka,“ povedala manažérka MAS Malohont Miroslava Vargová. Otázky v dotazníku sú zamerané na vyjadrenie spokojnosti života v obci/meste, čo sa zmenilo za posledných sedem rokov v obci, ako aj to, čo by sa v nej malo zmeniť. Obyvatelia môžu navrhnúť aj svoje nápady na zlepšenie života v obci.

Ako ďalej uviedla, názory obyvateľov pomôžu ich pracovníkom a členom pri plánovaní projektov a aktivít potrebných pre rozvoj obce, mesta a regiónu v najbližších 7 rokoch.

Podľa jej slov dotazník už roznášali do každej obce. „Bude aj tlačená verzia, pre tých, ktorí internet nemajú, čiže každý si môže vybrať, čo mu vyhovuje,“ doplnila manažérka.

Dotazník, ktorý je anonymný, je prístupný na webovej stránke MAS Malohont ako aj na webových stránkach obcí. Po kliknutí na erb obce môžete začať s vypĺňaním dotazníka. Vypĺňať ho môžete v priebehu tohto mesiaca, najneskôr do 31. júla.

V prípade nejasností kontaktujte: [email protected].

Miestna akčná skupina (MAS) Malohont sa ako združenie snaží podporovať projekty a realizovať aktivity, ktoré prispievajú k rozvoju regiónu a k zlepšovaniu životných podmienok jeho obyvateľov.

Zdroj: Rimava.sk, MAS MALOHONT


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross