No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Mesiac úcty k starším si pripomenuli desiatky seniorov

p. Zajacová / p. Kaliankova

Mesiac október je spájaný aj s úctou k starším ľuďom, ktorú si pripomenuli aj v Klube záujmovej činnosti seniorov (KZČS) v Rimavskej Sobote. Slávnostného podujatia, ktoré sa konalo v stredu, 14. októbra, sa zúčastnil viceprimátor mesta spolu s niektorými pracovníkmi Mestského úradu.Ako ďalej Rimava.sk informovala predsedníčka KZČS Jolana Kalianková podujatia sa zúčastnili aj členovia novozaloženej Jednoty dôchodcov na Slovensku (JDS) v Starej Bašte. „Celkovo sa nás zišlo 64 ľudí,“ priblížila Kalianková. Ako poznamenala hoci v okrese je 13 klubov s takmer 500 členmi, na podujatí boli len členovia rimavskosobotského klubu a pozvaní hostia zo Starej Bašty.

Jolana KalinakovaPredsedníčka vo svojom príhovore poďakovala seniorom, ocenila ich doterajšiu činnosť a popriala im do ďalších rokov všetko dobré.

O zábavu sa podľa Kaliankovej postarali členky speváckého krúžku KZČS pod vedením Viery Slatinskej, ako aj jej sólovým spevom a hovorovým slovom Vlasty Bottlikovej. „O hudbu sa postaral pán Liko, ktorý nám zahral na harmonike a za jeho hudobného sprievodu členovia odchádzali plní dojmov a spokojnosti z vydareného podujatia,“ uviedla predsedníčka na záver.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross