No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Mestské zastupiteľstvo bude rokovať dvakrát za deň, raz mimoriadne

RIMAVSKÁ SOBOTA - Poslanci mestského zastupiteľstva (MsZ) v Rimavskej Sobote budú rokovať v stredu 9. júna dvakrát za deň. Informuje o tom mesto na svojej webovej stránke. 

Článok pokračuje pod reklamou


Prvé zasadnutie začne o 14:00 a dostalo prívlastok mimoriadne. V ňom sa bude rokovať len jeden jediný bod - Návrh na I. zmenu rozpočtu mesta na rok 2021. Ako mesto v poznámke vysvetlilo, dôvodom tohto zasadnutia sú riaditelia škôl. “Mimoriadne zasadnutie rokovania MsZ je zvolané z dôvodu , aby riaditelia školských zariadení využili čas na realizáciu projektov ešte pred začatím letných prázdnin,” napísalo mesto. 

Po skončení mimoriadneho zasadnutia MsZ sa začne pokračovanie z dňa 25. mája, kedy poslanci nestihli prerokovať všetky body. Zasadnutie sa malo uskutočniť 2. júna, no ani na dvakrát nebol dostatočný počet poslancov v sále, aby bolo zastupiteľstvo uznášaniaschopné. 

Na pokračovaní sa budú poslanci zaoberať bodmi, ako napríklad informatívna správa o mestských lesoch za rok 2020 a OVS predaj dreva na pni na rok 2021, informatívna správa o plnení Komunitného plánu sociálnych služieb v meste Rimavská  Sobota za obdobie 2015-2020, správa plnenia rozpočtu mesta k 31. 3. 2021 či návrh na zrušenie uznesení MsZ z roku 2019. 


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross