No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Mikuláš v Lekárni Západ a Lekárni na námestí: Zostavte si jedinečný balíček plný zdravých a chrumkavých pochúťok

Sviatok svätého Mikuláša sa blíži a deti i mnohí dospelí sa už nevedia dočkať pochúťok, ktoré si nájdu v topánkach. Preto ak hľadáte ideálny a najmä výnimočný mikulášsky darček, máme niečo pre vás.

V bohatej ponuke Lekárne Západ a Lekárne na námestí v Rimavskej Sobote nájdete chutné špeciality, ktoré v deťoch i dospelých určite vykúzlia viac radosti ako známe a bežné sladkosti z obchodu.

Neveríte? Presvedčte sa sami a pozrite si niekoľko tipov na výnimočné mikulášske darčeky, ktoré kúpite len v Lekárni Západ a Lekárni na námestí v Rimavskej Sobote.

Zdravé a chrumkavé maškrtenie s Mixit

Je to zdravé, chutné i chrumkavé. Čo je to? No predsa dobroty od značky Mixit, ktoré nájdete v Lekárni Západ aj v Lekárni na námestí. Mixit produkty sú na trhu už niekoľko rokov, počas ktorých si dokázali získať jazýčky desiatok tisíc ľudí, vrátane obyvateľov Rimavskej Soboty. Tí už vedia, že chrumkavé pochutiny majú hľadať práve na pultoch oboch spomenutých lekární.

Pestrý výber müsli, granoly, lyofilizovaného ovocia, rôzne druhy praclíkov, oriešky aj ovocie v čokoláde alebo sušené kúsky syra od značky Mixit. To všetko je ideálnym mikulášskym darčekom.

A ak chcete byť naozaj špeciálni, nevynechajte krásny Mixit adventný kalendár, ktorý bude hitom tohtoročných vianočných sviatkov v mnohých domácnostiach.

Vôňa a chuť ovocnej záhrady v mikulášskom balíčku

Milovníci naturálnych sladkostí by určite nemali obísť značku Brix, ktorá sa špecializuje na lyofilizáciu (sušenie mrazom) kontinentálneho i tropického ovocia najvyššej akosti. To vďaka špeciálnej metóde ostáva rovnako chutné, farebné i voňavé, ako by ste ho práve našli v záhrade.

Návštevníci Lekárne Západ a Lekárne na námestí si môžu vybrať z európskeho i exotického ovocia. Brix nezabúda ani na milovníkov kvalitnej čokolády, do ktorej obaľuje kúsky lyofilizovaného ovocia či oriešky.

Pochutnajú si aj vegáni

Nezameniteľný pôžitok určite prinesú aj dobroty od značky My Raw Joy. V Lekárni na námestí a Lekárni Západ si môžete vybrať raw, vegánske i bezlepkové pochúťky vyrobené len z kvalitných ingrediencií. Veď kto by si v topánke nechcel nájsť darček od svätého Mikuláša v podobe čokoládových tyčiniek plnených ovocným krémom, raw guličky alebo cookies rôznych príchutí?

Originálne orechové maslá bez palmového oleja a zbytočného cukru

Tiež milujete orieškové maslá, no prekáža vám množstvo palmového oleja, pridaného cukru a kopec emulgátorov v komerčných značkách? Ak chcete sebe a svojim blízkym dať iba to najlepšie a najkvalitnejšie, nemusíte chodiť ďaleko.

Lekáreň Západ a Lekáreň na námestí v Rimavskej Sobote je predajcom vychýrených produktov českej značky Big Boy. Tá sa môže pochváliť orechovými maslami s originálnymi príchuťami, kvalitným zložením a chuťou, ktorá vám vytvorí nebíčko v papuľke. V ponuke tejto značky nájdete aj sušené ovocie, oriešky v čokoláde, raňajkové kaše alebo slané maslá.

Rozmaznajte svojho partnera a nezabudnite ani na rodičov

Hoci 6. december patrí najmä deťom, nemali by ste zabúdať ani na svojich rovesníkov či staršie generácie. Či máte 20, 40 alebo 60 rokov, nájsť si drobnosť v topánke poteší v každom veku. Lekáreň Západ a Lekáreň na námestí na to nezabúda, vďaka čomu vám jej zamestnanci pomôžu zostaviť skvelý mikulášsky darček aj pre starších.

Výber je naozaj pestrý. Môžete zvoliť napríklad voňavé mydlá Almara Soap, relaxačné soli do kúpeľa alebo esenciálne oleje Levito, ktoré upokoja telo aj dušu a dokonca pomôžu vyčistiť vzduch alebo zbaviť domov baktérií a plesní.

Zabudnúť by ste nemali ani na posilnenie imunity, s ktorým vám pomôže veľký výber vitamínov pre dospelých. Vynechať by ste však nemali ani chutné vitamíny slovenskej značky TOTO Pharma, ktoré vašim deťom pomôžu bojovať s vírusmi na ihrisku i v škole.

Zaujali sme vás? Ak áno, zamierte do Lekárne Západ a Lekárne na námestí v Rimavskej Sobote a zostavte si jedinečný mikulášsky balíček.

A nezabudnite, že výnimočný nemusí byť len deň svätého Mikuláša. Tieto a mnohé ďalšie značky a produkty nájdete v Lekárni Západ a Lekárni na námestí v Rimavskej Sobote po celý rok. Preto neváhajte a skrášlite deň sebe i svojim blízkym kvalitnými, zdravými i lahodnými výrobkami vždy, keď dostanete chuť.

Lekáreň Západ nájdete na adrese Ul. Dr. V. Clementisa 4754 v R. Sobote, otvorená je počas pracovných dní od 7:30 do 17:00 hod. Lekáreň Západ môžete kontaktovať v prípade potreby telefonicky na čísle 0905 230 048.
Lekáreň na námestí nájdete na adrese Hlavné námestie 24/4 a je otvorená počas pracovných dní od 8:00 do 16:00 hod. Lekáreň na námestí môžete kontaktovať v prípade potreby telefonicky na čísle 0911 222 396.

Lekáreň na námestí a Lekáreň Západ môžete sledovať aj na ich spoločnom profile na sociálnej sieti Facebook, kde vám prinášajú novinky z dostupnej ponuky alebo rôzne tipy pre zdravší život. Lekáreň Západ a aj Lekáreň na námestí nájdete aj na Instagrame.

PR článok

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross