No active "ca-sidebar-197687" sidebar

MMA zápasníčka z Revúcej sa pripravuje na dôležitý zápas v Amerike

Zdroj: Archív Veronika Smolková

REVÚCA/MESA – Veronika Smolková sa v auguste postaví do ringu proti američanke Brittney Cloudy. Zápas je pripravovaný v americkej Mese.

V spomínanom zápase pôjde o postup do finále. "Ide o môj tretí zápas v Amerike v tejto organizácii. Pripravujem sa poctivo, bola som už na prípravnom kempe v Prahe a nedávno som prišla z Grapplerského kempu v Tisovci," uviedla pre portál Rimava.sk Veronika, pre ktorú sú jej najbližší obrovskou oporou.

"Ďakujem každému jednému, kto mi pomáha v príprave, či už chalanom a babám z gymu, takisto aj sparing partnerom a partnerkám, trénerom, sponzorom, manažmentu, každému bez koho by to bolo o čosi náročnejšie. Moji tréneri mi nastavili prípravu na moju súperku, a to aj dodržiavam," dodala.

Článok pokračuje pod reklamou


Veronika Smolková sa bojovým športom začala venovať v roku 2019. Za ten čas sa vypracovala medzi svetovú elitu a hoci je to náročné, život bez MMA si nedokáže predstaviť. "Viete, občas je toho fakt veľa, poplačem si a opäť je dobre. Milujem to, tento šport si ma vybral, prišiel do môjho života, keď som to najviac potrebovala a aj keď sú ťažšie chvíle a dni, nikdy mi nenapadlo s tým prestať," prezradila Veronika.

Na zápas, ktorý bude 12. augusta, sa veľmi teší. "Je to samozrejme stres, pretože to pre mňa znamená veľmi veľa a ide o zodpovednosť," dodala.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross