No active "ca-sidebar-197687" sidebar

MMA zápasníčka z Revúcej ukázala bojovné srdce, napriek tomu Američanke podľahla na body

19. augusta 2023 | | | |  | 
Zdroj: FB Veronika Smolková

REVÚCA/MESA – Veronika Smolková sa uplynulú sobotu (12. augusta) postavila v americkej Mese do ringu proti Brittney Cloudy. A hoci ukázala obrovskú dávku bojovnosti, zápas prehrala na body.

Za veľkú mláku vycestovala Veronika Smolková spolu s trénermi Vladimírom „Draculom“ Moravčíkom a Richardom Dobrotkom. 21-ročná rodáčka z Revúcej sa na svoj tretí profesionálny zápas v rámci UFL svedomito pripravovala a nič iné ako výhru si nepripúšťala, no viťazne skončil pre jej súperku.

Článok pokračuje pod reklamou


"Pocit, ktorý som si nechcela pripustiť, že sa stane, opäť prehra na body, opäť v tej istej hale. Moc ma tešia vaše správy, na druhej strane mám na seba veľký hnev, ale som aj hrdá, keď obdivujem zápasníkov, čo chodia zápasiť takto ďaleko a zvládajú cestu, jet lag a všetko okolo," uviedla Veronika na svojom Instagrame.

Bojovná Revúčanka sa ale rozhodne nevzdáva a čo sa týka MMA, má odvážne plány. "Nenávidím sa vyhovárať, chvíľku si oddýchnem a makám opäť, musím byť trpezlivá, keď chcem byť jedného dňa UFC šampiónka," dodala.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross