No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Začali s montážou okien a dverí, dnes majú s ich predajom najdlhšie skúsenosti

Dvere a okná sú v dnešnej dobe investíciou na desiatky rokov. Teda – v prípade, ak človek staví na kvalitu aj bezpečnosť a vie, že „najlacnejšie“ nie je v každom prípade aj to najlepšie. Potvrdzujú to slová človeka, ktorý začal s montážou okien a dverí a dnes tak má neoceniteľné skúsenosti pri ich predaji, vie porovnávať, poradiť a pomôcť pri výbere.

 

„Naša firma nič nevyrába, zastupuje však spoločnosti, ktoré majú vo svojom portfóliu výrobky prvotriednej kvality. Tú overila spokojnosť tisícok zákazníkov po celom Slovensku,“ hovorí jeden z konateľov spoločnosti Montag s.r.o Ing. Miroslav Sirotiak.

V Montag-u stavili na slovenskú značku Incon, ktorá má popredné postavenie na trhu plastových okien. Okrem toho ponúka aj plastové a hliníkové vchodové dvere, posuvné dvere či zimné záhrady. Vďaka montáži plastových okien Incon si rimavskosobotská spoločnosť Montag zabezpečila stabilné postavenie v regióne. Dokáže si totiž poradiť s akoukoľvek „špecialitou“, vyrobiť atypické okná na rodinné domy a vyhovieť aj tým najnáročnejším klientom.

„Mnohí však netušia, že v našej predajni nájdu aj bezpečnostné dvere Sherlock certifikované proti vlámaniu, ďalej garážové dvere Hörmann vyrábané v Nemecku a tiež pestrý výber interiérových dverí českého výrobcu Sapeli,“ hovorí konateľ spoločnosti Montag a upozorňuje na aktuálnu akciu. Práve firma Sapeli teraz oslavuje 20. narodeniny a preto ponúka 30-percentné zľavy na svoje produkty!

Firma Sapeli teraz oslavuje 20. narodeniny a preto ponúka 30-percentné zľavy na svoje produkty
„Výrobky všetkých spoločností, ktoré zastupujeme, máme samozrejme vystavené aj u nás v predajni, určite je lepšie ich raz vidieť ako o nich stokrát čítať,“ hovorí s úsmevom Ing. Miroslav Sirotiak. „Konzultácie a predbežné cenové ponuky podľa orientačných rozmerov sú u nás vždy zdarma,“ dodáva.

 

História firmy Montag siaha do roku 2000, kedy súčasní spoločníci firmy Ing. Miroslav Sirotiak a Roman Mišurák založili združenie fyzických osôb pod názvom „MONTAG“. Počas tohto obdobia získali neoceniteľné skúsenosti a prax v predaji a montáži okien, zároveň si firma MONTAG vybudovala významné postavenie na trhu v regióne. V máji 2007 spoločníci založili spoločnosť MONTAG s.r.o., ktorá naďalej poskytuje kvalitné služby a uspokojuje potreby zákazníkov, ktorí sa rozhodli pre výmenu okien a dverí

Sídlo spoločnosti Montag nájdete v centre Rimavskej Soboty. Do predajne sa vchádza z Ulice Hatvaniho (ulica smerujúca od Hlavného námestia k Evanjelickému kostolu). Otvorená je denne, od 8:00 do 16:00 hod. Kontakt aj na 047/58 11 788, 0905 705 966, 0905 924 921. Všetky dôležité informácie na www.montag.sk.

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.

[nggallery id=895]


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross