No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Motorkárske kluby spoločne ukončia sezónu spanilou jazdou mestom

motoStretnutie na parkovisku pred Hypernovou, spanilá jazda Rimavskou Sobotou či zastávka pri mestskom cintoríne čaká tento rok všetkých motorkárov, ktorí prídu v sobotu (4. októbra) ukončiť tohtoročnú motorkársku sezónu. Ako pre Rimava.sk uviedol prezident a zakladateľ klubu Knights of Gemer Miroslav Stieranka, tento rok očakávajú väčšiu účasť na ukončení sezóny, pretože sa pri tejto príležitosti v meste spojili všetky tri motorkárske kluby - VM Racing, God´s Dogs a Motosport RS – Knights of Gemer.

 

Samotná spanilá jazda mestom je naplánovaná na sobotňajšie poludnie. Motorkári tradične prejdú mestom a Hlavným námestím, podľa Stieranku sa zastavia aj na cintoríne. Okrem zapálenia sviečky na hrobe motorkára a bývalého prezidenta rimavskosobotského motoklubu God´s Dogs Karola Páliáša si uctia aj pamiatku 39-ročnej Zdenky, ktorá pred pár dňami zomrela po tragickej dopravnej nehode na motorke.

 

Ukončenie sezóny ale podľa Stieranku nie je len pre nadšencov dvoch kolies. „Uvítame všetkých, komu vonia benzín ale aj nemotorkárov či rodiny s deťmi," povedal Stieranka. Novinkou tento rok podľa neho bude aj prezentácia videí a motoudalostí motorkárov z celého roka, s ktorými sa môžu podeliť so svojimi kamarátmi. "Videá si môžu priniesť všetci na USB kľúči," dodal. Motorkárov bude okrem stanov a pódia čakať vatra so zábavou do skorých ranných hodín.motoparty-kurinec

 

Zdroj: Rimava.sk

 


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross