No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Na Memoriáli V. Ulického prvenstvo obhájili minuloroční víťazi

2. septembra 2015 |  | | |

perex-dhzPamiatku dlhoročného člena Dobrovoľnej požiarnej ochrany (DPO), bývalého predsedu OV DPO a člena Snemu DPO SR Vladimíra Ulického, ktorý prehral boj s ťažkou chorobou, si už po tretíkrát uctili Memoriálom. V sobotu, 29. augusta, si prišlo na jeho počesť do Čerenčian zasúťažiť celkovo päťnásť družstiev z okresu a blízkeho okolia. Ako ďalej Rimava.sk informovala riaditeľka okresného výboru DPO v Rimavskej Sobote Jozefína Očenášová po nástupe a príhovore predsedu okresného výboru Vladimíra Šándora sa začalo súťažiť. „Hneď prvý pokus domácich mužov skončil výsledným časom pod 15sekúnd a to s časom 14,99 sekundy. Tento čas sa dlho nedarilo žiadnemu družstvu prekonať,“ priblížila riaditeľka.

Podľa jej slov sa napokon podarilo tento čas zdolať mužom z Rimavského Brezova, ktorí dosiahli čas 14,68 sekundy a v druhom pokuse ho ešte vylepšili o tri stotiny. „A tak zaslúžene zvíťazili a zároveň obhájili svoje minuloročné víťazstvo a získali putovný pohár,“ dodala Očenášová.

Ani v kategórii žien nedošlo k žiadnej zmene oproti minulému roku a s časom 18,66 sekundy zvíťazili ženy z DHZ Ožďany. „Na záver predseda DHZ Čerenčany Michal Gál poďakoval družstvám za účasť a členovia rodiny odovzdali víťazom krásne poháre,“ doplnila riaditeľka.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross