No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Na Obchodnej akadémii súťažili o titul kráľovnej krásy: Vyhrala brunetka Katka

miss-obchodna-akademiaNa Obchodnej akadémii v Rimavskej Sobote sa uskutočnilo školské kolo postupovej súťaže Miss stredných škôl. Do súťaže sa prihlásilo jedenásť dievčat, ktoré v novembri zabojovali o titul kráľovnej krásy. Jedným z kritérií súťaže bolo aj absolvovanie všeobecného vedomostného testu s dvadsiatimi otázkami, ktorým mali dievčatá dokázať svoju inteligenciu.

Absolvovali ho pred samotnou súťažou a body získané v teste sa pripočítali k celkovému hodnoteniu poroty.
Ako to už v súťažiach býva, vyhrať môže len jeden. Víťazkou Miss obchodnej akadémie sa stala osemnásťročná Katarína Anna Kantoráková z 4.B triedy. Čo ju viedlo k tomu, aby sa prihlásila do súťaže a aké pocity prežívala, keď vyhlásili výsledky? „Prihlásila som sa, pretože som to chcela skúsiť a hlavne preto, lebo tam išla aj moja veľmi dobá kamarátka,“ priznala Katka a dodala, že ostala v šoku, keď sa dozvedela o výhre. „Ani náhodou som si nemyslela, že niečo vyhrám. Ale stalo sa a som naozaj veľmi rada,“ hovorí s úsmevom. Katka ďalej prezradila, že bola aj trochu sklamaná. „Niektoré dievčatá chceli vyhrať viac než ja a ja by som im to rada dopriala, no nejde to,“ povedala. Podľa jej slov bolo všetko zorganizované na dobrej úrovni. „Súťaž prebiehala úplne super,“ dodala. Na otázku, čo bolo pre ňu najťažšie sa jej odpoveď hľadala ťažko. „Neviem, čo bolo pre mňa najťažšie, pretože som sa cítila úplne uvoľnene ako na obyčajnom vystúpení so súborom Rimavan, ktorého som členka,“ odpovedala víťazka Katka, ktorá si užívala celý priebeh akcie.
A keďže táto súťaž je postupová, Katka sa ďalej zúčastní regionálneho kola Miss stredných škôl 16. decembra v rimavskosobotskom Dome kultúry.

Zdroj: Michaela Baboľová, FOTO: Michaela Ulická


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross