No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Na Vepor opäť „zavíta“ Jánošík

janosik-veporAk patríte medzi milovníkov prírody a zdolať nejaký vrch Vám nerobí problémy, potom by ste si nemali nechať ujsť už tradičné priateľské stretnutie od najmenších po najstarších, v krásnej prírode Veporských vrchov, s názvom Jánošík na Vepri. V poradí už piaty ročník podujatia sa uskutoční v sobotu, 14. mája o 10:00 hod, zraz je podľa organizátorov na Varte.

„Pre účastníkov bude pripravená výstava fotografií z Veporských vrchov a predchádzajúcich ročníkov podujatia, premietanie filmov s lesníckou tematikou,“ uviedla pre Rimava.sk Miroslava Stanislava Zvarová, predsedníčka Občianskeho združenia Rodon Klenovec, ktoré podujatie spoluorganizuje v spolupráci s Lesy SR š.p. - OZ Rimavská Sobota – Lesná správa Klenovec, obcou Klenovec a Milanom Medveďom z Rimavských Zalužian.

Podľa Zvarovej sa o dobrú náladu postarajú speváci a heligonkári z Folklórneho súboru Vepor z Klenovca. Ako ďalej spomenula pre účastníkov, ktorí sa prihlásia najneskôr do stredy, 11. mája, bude pripravený guláš a prekvapenie. Prihlásiť sa môžete na t. č. 047 54 84 947 alebo na mob. č. 0904 875 368.

Jánošík na Vepri 2016

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross