No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Optika pri nemocnici poteší nielen polohou, ale aj profesionálnymi službami

Asi každý z nás už zažil „to behanie“ po meste s lekárskym predpisom či lístkom s doporučenou zdravotníckou pomôckou, aby navštívil dané zariadenie, ktoré je len málokedy v blízkosti ambulancie. Je to tak istým spôsobom stres a mrhanie času. Ak ale po návšteve očného lekára v Rimavskej Sobote budete odchádzať s predpisom na dioptrické okuliare, ten stres i strata času Vám odpadne. Pýtate sa prečo? Od februára tohto roka s našou nemocnicou susedí novootvorená predajňa optiky – Optika pri nemocnici, ktorá lepšiu polohu ani nemohla mať.

Predajňa s bezbariérovým prístupom a možnosťou parkovania hneď pri nej však milo prekvapí aj po vstupe. Privíta Vás otvorený, ale útulný priestor so širokou ponukou okuliarových rámov. V ponuke majú viac ako tisíc okuliarových rámov od renomovaných výrobcov, ale rovnako aj slovenské značky.

V Optike majú rôzne sezónne akcie na vybrané produkty. Aktuálne by do optiky mali zavítať vodiči, kde si pre nich pripravili akciu na okuliare vhodné na šoférovanie za šera a v noci.
Okuliarové rámy však nie sú jediným sortimentom optiky. Samozrejmosťou sú aj samotné sklá do okuliarov od rôznych výrobcov (vlajková loď japonské sklá HOYA). Či už potrebujete jednoohniskové, bifokálne, multifokálne, antireflexné, samozafarbovacie, či dokonca okuliare na šoférovanie za šera a v noci, tak v Optike pri nemocnici si určite vyberiete. S výberom nielen rámu, ale aj s typom skiel Vám pomôže diplomovaný očný optik, ktorý sa neustále vzdeláva v tomto odbore. V predajni disponujú modernými zariadeniami a digitálnymi metódami na meranie očí. V priestoroch budovy predajne sa nachádza aj optometristická miestnosť, (miestnosť na meranie dioptrickej hodnoty očí) . Pre zákazníkov to znamená, že ak pociťujú zhoršenie zraku, tak majú k dispozícii základné meranie zraku. Výsledkom tak bude, že z Optiky pri nemocnici odídete s kompletným meraním a hotovými okuliarmi, na ktoré máte samozrejme záručný i pozáručný servis.

Zúfať však nemusia ani už majitelia okuliarov, nech sú to dioptrické alebo slnečné. Vykonávajú aj servis na okuliare nezakúpené u nich v predajni. V prípade menších opráv ich vedia urobiť ešte v ten istý deň ako ich zákazníci donesú. K okuliarom však patria aj rôzne doplnky. Či sú to púzdra, šnúrky, čistiace spreje a handričky alebo prostriedky, alebo aj malé náradie, tak v Optike pri nemocnici mysleli aj na takéto „drobnosti“.

Ideálna poloha, priestor, ale aj široký výber okuliarov, záručný i pozáručný servis, odborne vyškolený personál s dlhoročnou praxou či rôzne doplnky nie sú tým jediným, prečo by ste mali navštíviť Optiku pri nemocnici. Okrem toho majú rôzne sezónne akcie na vybrané produkty. Aktuálne by do optiky mali zavítať vodiči, kde si pre nich pripravili akciu na okuliare vhodné na šoférovanie za šera a v noci.

Tak, základné otázky, aby ste navštívili novootvorenú predajňu sme zodpovedali. A ak sa ešte pýtate, s ktorými očnými lekármi v meste spolupracujú, tak Vás potešíme. Spolupracujú so všetkými. Ostáva už len spomenúť, kde optiku nájdete. Optika pri nemocnici sídli na Šrobárovej ulici č. 3, hneď oproti ambulancii urológa MUDr. Tibora Durdjaka. Navštíviť ju môžete počas týždňa od 9:00 do 17:00 hod., v istých prípadoch je možnosť aj mimo pracovnú dobu. Kontaktovať môžete predajňu aj e-mailom: [email protected] alebo telefonicky: 047/2010178, 0917 495 440. Optiku pri nemocnici nájdete i na Facebook-u a Instagrame.

PR článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross