No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Nechajte si skontrolovať vaše okná a dvere odborníkmi. Výmenou tesnenia dokážete ušetriť stovky eur

Znížiť náklady na vykurovanie by chcel každý z nás. Na to, aby vám teplo neunikalo, je dôležité klásť dôraz na tesnenie a celkový servis okien.

V Rimavskej Sobote a v jej okolí vám spoločnosť Okno Perfekt ponúka profesionálny servis.

“Naša profesionalita spočíva v tom, že na probléme budeme pracovať, až kým ho nevyriešime!" hovorí o sebe firma.

Správne udržiavané okná dokážu riešiť mnoho problémov vznikajúcich v interiéroch.

Nepríjemným strašiakom dokáže byť pleseň, ktorá vo vašom interiéri vzniká kvôli nesprávnemu tesneniu a vetraniu.

Aj s takýmto problémom vám pomôže spoločnosť Okno Perfekt.

Okno Perfekt vykonáva aj pozáručný servis všetkých typov plastových okien a dverí, ako aj euro okien, akým je napríklad nastavenie ich správnej funkčnosti, prítlaku a priliehavosti okien, premazanie pohyblivých častí kovania, servis kovania či impregnácia gumového tesnenia. Okno Perfekt ponúka aj výmenu tesnenia.

Nevyhadzujte peniaze von oknom, vyberajte si profesionálov

Okno Perfekt je profesionálna spoločnosť, ktorá vám podrobne vysvetlí problém vo vašej domácnosti a vyrieši ho veľmi rýchlo.

“Meníme staré, poškodené či nefunkčné tesnenia za silikónovo-penové."

Vymeňte tesnenia a ušetrite

Môžete usporiť až 30 percent ročných nákladov na kúrenie, pokiaľ si necháte odborne utesniť okná a dvere. Dosiahnete menšiu prašnosť a zdravšie prostredie. Vyhnete sa ďalší, drahším opravám. Benefitom je, že pri výmene tesnenia firma okná aj premaže, vycentruje a nastaví.

Prečo je dobré vymeniť tesnenie v kuchyni? Škodlivá para a vlhkosť sa dostávajú do kovania – do kovovej časti, ktorá sa zamkýna – časom sa kovanie začne zasekávať a môže sa zlomiť.

Toto je najčastejší problém, ktorý môže skončiť aj výmenou celoobvodového kovania za niekoľko sto eur. Vy sa tomu môžete vyhnúť, len ak si necháte okná pozrieť odborníkom. 

Pravidelným servisom a údržbou zaručíte dlhodobú funkčnosť a životnosť vašich okien a vyhnete sa cenovo náročným opravám aj v budúcnosti.

Na tesnenie vplýva nielen vonkajšie prostredie, ale aj to, ako boli okná nastavené od výroby. Okná by ste si podľa výrobcov mali nechať skontrolovať odborníkom aspoň raz za rok.

Vymenia vám sieťky aj žalúzie

Okno Perfekt sa venuje aj žalúziám, vnútorným roletkám a sieťkam proti hmyzu. Žalúzie nielen montujú, ale robia aj ich opravu. Najčastejšie sa vyskytujú prasknuté vodítka, nefungujúci mechanizmus či roztrhnuté retiazky. Žalúzie a roletky sa dajú namontovať na všetky druhy okien, aj na tie staršie.


Firma ponúka žalúzie a roletky na mieru v rôznych farebných variantoch.

Okrem toho sa Okno Perfekt na vaše želenie postará aj o výmenu sieťky proti hmyzu. V ponuke sa nachádzajú dva druhy sieťok. Klasická sieťka proti hmyzu a sieťka, ktorá má hrubšie pletenie a je pevnejšia. Táto sieťka sa vo väčšine prípadov montuje na balkónové dvere, ale je tiež vhodná aj na pivničné okná, pretože sa nedá len tak ľahko roztrhnúť.

Spomenuli sme aspoň jeden problém, s ktorým sa stretávate vo vašej domácnosti? Neváhajte kontaktovať firmu Okno Perfekt a ona sa už postará o to, aby bol váš problém vyriešený.


Kontaktné údaje:
WEB: www.oknoperfekt.sk
Tel. číslo: 0950 488 936
E-mail: [email protected]


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross