
Ako sa ukázalo počas posledných rokov, situácia týkajúca sa bezpečnosti na školách nie je ideálna. Základná škola Pavla Dobšinského v Rimavskej Sobote sa rozhodla pripraviť sa na výzvy spojené s bezpečnosťou, a preto pozýva na tréning sebaobrany.
Článok pokračuje pod reklamou
Tréning sebaobrany sa uskutoční 4. septembra 2025 o 17:00 vo veľkej telocvični ZŠ Pavla Dobšinského v Rimavskej Sobote. Podujatie je určené pre rodičov, záujemcov aj širokú verejnosť. Cieľom tréningu je naučiť sa základné techniky sebaobrany, ktoré môžu prispieť k väčšej bezpečnosti v každodennom živote.
Tréning povedie Tibor Sklut – tréner sebaobrany Kobukrav. So sebou si prineste športové oblečenie a obuv. Vstupné je dobrovoľné.
"Budeme radi, ak využijete túto príležitosť a prídete si spoločne s nami zacvičiť. Tešíme sa na Vašu účasť!" pozývajú organizátori.

Zdroj titulnej foto: Fotolia.com
NENECHAJTE SI UJSŤ