No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Pri nehode za R. Janovcami sa zranila minimálne jedna osoba, cesta je prejazdná v jednom jazdnom pruhu

RIMAVSKÉ JANOVCE – Minimálne jedna osoba bola zranená pri dopravnej nehode, ktorá sa stala v utorok (14. 9.) ráno za Rimavskými Janovcami smerom na Jesenské. Cesta je aktuálne prejazdná v jednom jazdnom pruhu, premávku riadi polícia.

Podľa informácií Rimava.sk z miesta nehody vodič osobného motorového vozidla značky BMW zišiel s autom do priekopy, odkiaľ ho vyhodilo späť na vozovku. Zranenú osobu ošetrovali privolaní záchranári v sanitke.

Článok pokračuje pod reklamou


Podľa informácií Operačného strediska Hasičského a záchranného zboru (OS HaZZ) Banská Bystrica pri nehode došlo k zraneniu dvoch osôb. Na mieste zasahovali štyria príslušníci HaZZ s jedným kusom techniky.

"Po príchode na miesto udalosti zabezpečili havarované vozidlo proti vzniku požiaru a prípadnému nežiaducemu pohybu. Uniknuté prevádzkové kvapaliny boli zasypané sorbčnou látkou a zozbierané do zbernej nádoby. Zraneným osobám bola poskytnutá predlekárska prvá pomoc a následne boli odovzdané posádke Záchrannej zdravotnej služby. Zranené osoby boli prevezené na ďalšie ošetrenie do zdravotníckeho zariadenia," konkretizovalo OS HaZZ.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross