No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Nezmeškajte posledné párty piatky v MONTEGO music clube + SÚŤAŽ

Zdroj: MONTEGO music club

RIMAVSKÁ SOBOTA - Leto je už v polovici a aj júlové klubové akcie sú za nami. Pred nami je ešte ale celý august, počas ktorého vás očakávajú aj v klube MONTEGO music club v Rimavskej Sobote.

Využite túto možnosť, pretože sú to posledné štyri piatky, ktoré si pod svetlami reflektorov v MONTEG-u môžete vychutnať.

Najbližší piatok (5. 8.) na vás bude čakať Latino Párty s DJ-om a perkusionistom v jednej osobe, Marchellom Conguerom, ktorý vás vtiahne do latinsko amerických rytmov.

Na druhý augustový piatok (12. 8.) si pre vás pripravili SK a CZ Párty s DJ-om Toffym. Celý večer si môžete vychutnávať najväčšie slovenské a české hity od tých najstarších, až po súčasné.

Predposledná párty v MONTEG-u s názvom Pi het! na vás bude čakať 19. augusta s DJ-om Dannym a Just Frostom. Túto noc budú mať pre vás pripravené alkoholické nápoje s akciovými cenami na vybraný alkohol.

A napokon posledný augustový piatok (26. 8.) bude v klube MONTEGO aj posledná záverečná párty inšpirovaná filmom Project X. Zahrať na rozlúčkovú akciu a urobiť v Rimavskej Sobote poriadne šialenstvo, prídu RobMike & Lelo.

Informácie o pripravovaných udalostiach vždy nájdete na facebookovej stránke klubu, rovnako na ich Instagrame alebo na oficiálnom webe. Klub MONTEGO nájdete na adrese Železničiarska 5628/2A, 979 01 Rimavská Sobota. Vstup do klubu je povolený od pätnástich rokov.


S vedením klubu sme si pre vás opäť pripravili aj SÚŤAŽ. Nájdete ju na našom facebookovom profile. ŠTYRIA z vás môžu vyhrať po ŠTYRI LÍSTKY. Môžete tak so sebou zobrať kamarátov na ktorúkoľvek augustovú párty podľa vášho výberu. Ako sa do nej môžete zapojiť aj s podmienkami súťaže, nájdete v poste na našom Facebooku.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross