No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Nominácia do ankety Najúspešnejší športovec roka 2018 je spustená. Kto ním bude?

3. decembra 2018 |  | | |

Okresné združenie telesnej kultúry so sídlom v Rimavskej Sobote už spustilo nominácie do ankety Najúspešnejší športovec roka 2018 za okres Rimavská Sobota a Revúca. Svoje nominácie môžete posielať do 15. januára 2019 na adresu združenia alebo elektronicky. Slávnostné vyhodnotenie sa uskutoční 22. februára 2019 v Dome kultúry v Hnúšti.

Anketa bude pozostávať z piatich kategórií:
- najúspešnejší športovec v kategórii žiačok a žiakov (od 1.1.2004 do 31.12.2007)
- najúspešnejší športovec v kategórii dorasteniek a dorastencov (od 1.1.2000 do 31.12.2003)
- najúspešnejší športovec v kategórii dospelých (do 31.12.1999)
- najúspešnejší kolektív (všetky vekové kategórie)
- najúspešnejší aktér na úseku technické športové činnosti

Taktiež môžete navrhnúť zaslúžilých trénerov, funkcionárov, jubilantov, ktorých doporučujete oceniť - odmeniť pri príležitosti ich 60-65-70 a ďalšieho jubilejného výročia narodenia v roku 2018.

Podmienkou zaradenia Vášho návrhu do zoznamu vyhodnocovaných je:
- že navrhovaný športovec štartoval za rok 2018 za Váš oddiel/klub/združenie, ktoré má sídlo v okresoch Rimavská Sobota a Revúca,
- že uvediete informácie športovca /meno a priezvisko, dátum narodenia, presnú adresu/,
- že uvediete 5 najlepších výsledkov dosiahnutých tým – ktorým športovcom,
- že uvedený športovec dosiahol výsledky na Olympijských hrách, Majstrovstvách sveta, Majstrovstvách Európy, Majstrovstvách SR, Medzinárodných pretekoch, Oblastných súťažiach, a doložíte kópie výsledkových listín jeho najlepších výsledkov
- že postúpite Váš návrh do 15. januára 2019 na adresu OZTK,
- že priložíte potvrdenie o zaradení športovca do reprezentácie SR za tím,

Registrovať športový oddiel, klub alebo združenie môžete na stránke www.oztk.sk. „V prípade, že tu ešte nie ste registrovaní, odkaz na registráciu nájdete na stránke www.oztk.sk na pätičke stránky. Súčasne Vás informujeme, že dňom 23. januára 2019 bude predložená písomná informácia o registrovaných prihlásených športovcoch, na ktorých môžu sympatizanti hlasovať na stránke OZTK a Facebooku OZTK do 10. februára 2019 do 24:00 hod. Športovec, ktorý obdrží najviac hlasov od svojho FANklubu bude osobitne ocenenený,“ avizujú organizátori ankety s tým, že doporučujú priložiť fotomateriál o navrhovanom športovcovi, čo bude možné využiť na slávnostnom ceremoniáli v Hnúšti. Ako ďalej uvádzajú, v prípade nedodržania termínu zaslania Vášho návrhu budú túto skutočnosť akceptovať ako nenavrhnutie žiadneho kandidáta.

Svoje návrhy na ocenenia môžete posielať na adresu: Okresné združenie telesnej kultúry, Svätoplukova 22 , 979 01 Rimavská Sobota alebo elektronicky na www.oztk.sk/registracia.html. Bližšie informácie nájdete aj na Facebooku OZTK.

Zdroj: OZTK


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross