No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Nová pobočka Sociálnej poisťovne bude mať klientske centrum aj vyhradené parkovisko

Presťahovanie pobočky Sociálnej poisťovne v Rimavskej Sobote do nových, vlastných priestorov, by malo priniesť úsporu aj zlepšenie služieb pre verejnosť. Pre Rimava.sk to potvrdila Jana Hrabková z komunikačného odboru Ústredia Sociálnej poisťovne. Ako uviedla, zlepší sa najmä komfort klienta. "V prízemí pobočky bude vybudované klientske centrum, v ktorom si klient vybaví všetko potrebné na jednom mieste. Taktiež na prízemí budú situované priestory podateľne, pokladne a ambulancie posudkových lekárov," vysvetlila Hrabková. Podľa jej slov sa na klientov myslelo aj pri parkovaní, ktoré je v súčasnosti vážnym problémom. Pri novom sídle rimavskosobotskej pobočky Sociálnej poisťovne bude pre klientov vyhradených 22 parkovacích miest.

Pobočka Sociálnej poisťovne v súčasnosti sídli v prenajatých priestoroch v centre mesta, prenajímateľom je Jednotný majetkový zväz odborových organizácií v SR. Ako Hrabková informovala, presťahovaním sa do vlastnej budovy Sociálna poisťovňa ušetrí ročne 65 tisíc eur. Sťahovanie je naplánované v priebehu mesiaca, prevádzka pobočky bude obmedzená len minimálne.

Zmluvu o dielo na zhotovenie stavby podpísalo v novembri 2008 bývalé vedenie Sociálnej poisťovne, zastúpené Dušanom Muňkom. „Výstavba novej budovy, ktorú sme zdedili po predchádzajúcom vedení, stála 4 116 959 eur s DPH," informovala Hrabková. Interiérové vybavenie podľa jej slov stálo 150 tisíc eur, vrátane DPH.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross