No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Nové pracovné príležitosti v regióne: Úrad práce zverejnil ponuku voľných miest

Zdroj: Rimava.sk

LUČENEC - Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Lučenci opäť zverejnil aktualizovanú ponuku voľných pracovných miest. Mnohí študenti po ukončení školy takisto hľadajú prácu.

Je ich niekoľko, a to v rôznych oblastiach s rozličnými platovými podmienkami. Zamestnávatelia hľadajú ľudí s ukončeným stredným odborným vzdelaním i vysokoškolsky vzdelaných ľudí.

Článok pokračuje pod reklamou


Voľná je aj pozícia pomocnej účtovníčky vo firme. Ďalší zamestnávateľ ponúka prácu pre učiteľky na druhom stupni. Na zozname voľných pracovných miest sa najnovšie objavil aj inzerát s ponukou práce pre všeobecného lekára.

Voľné je aj miesto pomocného pracovníka v práčovni. Nezabudnite, že úrad práce je tu pre každého, kto hľadá prácu, bez ohľadu na skúsenosti či vzdelanie.

Pre viac informácií o aktuálnych pracovných ponukách a podmienkach zamestnania sa obráťte priamo na Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny.

Podrobný zoznam ponúk aj s ďalšími informáciami nájdete v PDF formáte tu,  respektíve na worki.sk, kde sú uvedené bližšie informácie o voľných pracovných miestach.


 Pracovné inzeráty nájdete aj v rubrike najnovšie pracovné inzeráty na Rimava.sk.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross