No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Novinky v Lililande: V ponuke už nájdete aj chutnú pizzu a palacinky

Zdroj: Facebook Lililand detské zábavné centrum 

RIMAVSKÁ SOBOTA – V najväčšom detskom zábavnom centre v regióne nájdete okrem nekonečnej zábavy už aj chutné občerstvenie.

V Lililande sa rozhodli vypočuť prosby zákazníkov, a tak do ponuky pridali aj hotové jedlá ako pizza či palacinky, a tak sa v detskom zábavnom centre môžete aj dosýtosti najesť.

Detské centrum pripravilo v najbližších dňoch aj pestrý program a deti si môžu užiť valentínsku párty, ktorá sa bude konať 15. februára. Najmenších privítajú animátorky v kostýmoch princezien a novinkou v Lililande je tiež english party, ktorej súčasťou budú aktivity zamerané na podporu angického jazyka. Konať sa bude 22. februára. Oba podujatia štartujú o 16-tej a vstupné na dieťa je 7 eur.

V Lililande môžete zažiť nekonečné dobrodružstvá a množstvo zábavy. Nájdete tu trampolíny, šlapacie autíčka, šmykľavky, guličkové bazény, množstvo hračiek a herných zábavných strojov. Kým sa budú vaše ratolesti zabávať, vy si môžete v pokoji oddýchnuť pri šálke kávy a chutnom koláči.

V Lililande si môžete užiť aj akcie s maskotmi, detské kino či diskotéku. Novinkou je zapožičanie detských kostýmov na karneval a unikátna akcia pre školy a škôlky, ktoré si môžu v zábavnom centre užiť voľné hodiny, alebo branné cvičenie.

Herňa je vám k dispozícii od pondelka do štvrtka od 10:00 do 19:00, v piatok a sobotu od 11:00 do 20:00 a v nedeľu od 11:00 do 19:00.

Zdroj: Facebook Lililand detské zábavné centrum 

LILILAND nájdete na sídlisku Západ na ulici V. Clementisa 2290
v Rimavskej Sobote.
V prípade záujmu o detskú oslavu, či návštevu akcie nás
neváhajte kontaktovať na t. č. 0910 707 026 alebo na e-mail: [email protected].

LILILAND nájdete samozrejme aj na sociálnej sieti Facebook a Instagram.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross