No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Novootvorený hotel v Rimavskej Sobote ponúka dokonalý oddych a vysoký štandard služieb

Zdroj: AM Hotel

RIMAVSKÁ SOBOTA – Za dverami štvorhviezdičkového hotela v centre mesta nájdete svet, v ktorom sa spájajú jedinečné zážitky. Luxusné zariadenie v spojení s wellnesom a gastronomickým zážitkom sú zárukou pre ideálny oddych.

Zdroj: AM Hotel

AM Hotel otvorí svoje brány prvý decembrový deň. V jeho ponuke sú štandardné jedno a dvojlôžkové izby, apartmány Standard, Superior a Deluxe, ktorých zariadenie je prispôsobené aj požiadavkám najnáročnejších klientov.

Hotel disponuje aj novým wellness centrom, ktoré bude služby poskytovať ubytovaným hosťom, ale aj verejnosti. Jeho kapacita je 28 miest a užiť si v ňom môžete fínsku, infra a parnú saunu, masážny bazén, tepidárium, Kneippov chodník a ochladzovací bazén. Otváracie hodiny wellness centra sú od pondelka do piatku od 13:00 do 21:00 a v sobotu a nedeľu od 10:00 do 21:00.

Stravovanie bude hotelovým hosťom poskytované v reštaurácii Incognito, ktorá je v meste mimoriadne obľúbená. Okrem gurmánskych špecialít sa v nej môžete aj zabaviť počas hudobných večerov. Pokiaľ si počas pobytu v AM Hoteli budete chcieť zacvičiť, k dispozícii vám bude Bodyform Fitness Centrum vzdialené asi 30 metrov od hotela.

K dispozícii pre hostí aj spoločnosti je aj moderná kongresová sála, ktorá je ideálnym miestom pre organizáciu rôznych podujatí, od firemných konferencií po spoločenské udalosti.

AM Hotel nájdete na Malohontskej ulici 59 v Rimavskej Sobote.
V prípade akýchkoľvek otázok, alebo žiadosti o rezerváciu ich môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0944 100 037, alebo mailom na [email protected].

Viac informácií o hoteli, ako aj cenník nájdete na stránke www.amhotel.sk, ako aj na Facebooku.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross