No active "ca-sidebar-197687" sidebar

BKM Lučenec povedie Američan. Som ambiciózny, motivovaný a súťaživý, tvrdí

Daniel Sokolovsky. foto: FB BKM Lučenec

LUČENEC - Novým kormidelníkom BKM Lučenec bude Daniel Sokolovsky. Klub o tom informoval v nedeľu (6. 6.) na svojej facebookovej stránke.

Dvadsaťosemročný Američan naposledy pôsobil v bundesligovom Chemnitz Niners. Má skúsenosti aj z angažmánu v izraelskom Maccabi Rishon LeZion, s ktorým sa stal vicemajstrom. Dve sezóny pôsobil v ruskom Parma Basket Perm v nadnárodnej VTB lige, kde získal aj ruský pohár.

Článok pokračuje pod reklamou.


"Som nadšený, že sa môžem stať súčasťou BKM Lučenec. Prvé, čo som zistil o lige a Lučenci je, že fanúšikovia sú tu neuveriteľní. Podpora, ktorú klub od nich dostáva, je najlepšia v lige a ja sa skutočne nemôžem dočkať plnej haly a tímu, na ktorý budú naši fanúšikovia hrdí," cituje Sokolovskeho facebooková stránka BKM Lučenec.

"Očakávame, že budeme hrať veľmi vzrušujúci štýl basketbalu, ktorý bude agresívny a konkurencieschopný v Niké SBL. Každý dobrý tréner tvorí tím, ktorý odráža jeho osobnosť. Ja som ambiciózny, mimoriadne motivovaný a veľmi súťaživý. Očakávam, že náš tím bude vyzerať rovnako a že v tejto sezóne budeme bojovať o majstrovský titul."

BKM Lučenec sa v sezóne 2020/21 prebojoval do prvého kola play-off, kde podľahol Interu Bratislava 1:2 na zápasy. Novohradčanov viedol tandem Peter Jankovič - Zuzana Žirková.

foto: BKM Lučenec


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross