No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Novým trénerom futbalistov R. Soboty bude bývalý hráč klubu Branislav Mráz

20. júna 2024 | | | |  | 
Foto: FK Pohronie

RIMAVSKÁ SOBOTA – Novým trénerom futbalistov MŠK Rimavská Sobota bude Branislav Mráz. Pre portál Sportnet to potvrdil konateľ klubu Ondrej Václavik.

Ako uviedol konateľ pre portál, rokovanie neboli jednoduché, no snažili sa nájsť kompromis. Okrem pozície hlavného trénera čaká Mráza aj post športového riaditeľa.

Mráz je odchovancom klubu v Senici no hrával aj v Dubnici. V lete v roku 2004 prišiel do Rimavskej Soboty ako hráč. Vtedy mužstvo postúpilo do najvyššej súťaže, kde vydržalo rok. Po hráčskej kariére sa stal v R. Sobote v roku 2011 hlavným trénerom, na pozícii vydržal do roku 2013.

Článok pokračuje pod reklamou


Jeho ďalšie kroky smerovali do prvoligových Zlatých Moraviec, kde bol hlavný tréner a potom bol asistentom hlavného kouča v Trnave. V zahraničí pôsobil na pozícii asistenta v tíme FK Dinami Tbilisi v Gruzínsku.

Rimavská Sobota obsadila v nedávno skončenej sezóne ôsme miesto, keď získala 39 bodov. Po jesennej časti figurovala na líderských pozíciách a bojovala o postup, no jarná časť nebola úspešná a klub dokázal vyhrať len dva zápasy zo štrnástich. Ťahal desaťzápasovú šnúru bez výhry.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross