No active "ca-sidebar-197687" sidebar

O pár dní sa rozhodne kto získal prestížny titul Kvízmajster

Kvízmajster 2. koloIde do tuhého! Aj tak by sa dali opísať posledné dni pred veľkolepým finále zábavno-vedomostnej súťaže Kvízmajster. Boj o prestížny titul však bude predchádzať semifinále. Tie najstrhujúcejšie a nervy drásajúce boje medzi štyrmi semifinalistami sa odohrajú vo štvrtok, 15. decembra, v priestoroch Domu kultúry v Rimavskej Sobote. Bodku sa celou súťažou dá afterparty s občerstvením a DJ-om.

Víťazmi druhého kola a teda aj postupujúcimi sa stali študenti Gymnázia Pavla Jozefa Šafárika v Rožňave, Gymnázia Ivana Kraska v Rimavskej Sobote, Evanjelického gymnázia v Tisovci a študenti Obchodnej akadémie v Rožňave. Ich boje o postup sa začnú úderom 11-tej hodiny, kedy sa v prvom semifinále stretnú hlavy z rimavskosobotského Gymnázia Ivana Kraska proti študentom Evanjelické gymnázium v Tisovci. Po nich v popoludňajšom druhom semifinále zabojujú študenti z Rožňavy, na jednej strane z Gymnázia Pavla Jozefa Šafárika a na strane druhej z Obchodnej akadémie.

Vo veľkom finále sa teda stretnú proti sebe semifináloví víťazi. To je podľa autora projektu, Tomáša Bálinta, naplánované na 18:00 hod. Ako avizuje, vstup na jednotlivé kolá je voľný. Po finále to však nekončí. „Jeho súčasťou bude aj zaujímavý kultúrny program a slávnostné odovzdávanie cien štyrom najlepším tímom. Po jeho skončení bude nasledovať záverečná afterparty s občerstvením aj DJ-om, na ktorú všetkých srdečne pozývame,“ doplnil Bálint.

Pozrite si videoupútavku na finále súťaže Kvízmajster

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross