No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Objavte čaro historických priestorov v spojení s klubovou hudbou. Príďte si zatancovať pod holým nebom

RIMAVSKÁ SOBOTA – Elektronická hudba, dvaja DJ-i a svetlá reflektorov v átriu Čierneho orla? Áno! Prečo nie? Čaká vás úplná novinka, a to už o niekoľko dní.

Leto ešte neskončilo a nás čaká ešte množstvo podujatí, na ktorých sa môžete zabávať až do svitania. Studené drinky, dobrá hudba, tanec a super nálada – presne to vás bude čakať už 18. augusta.

Tie najlepšie letné hity si pre vás pripravujú DJ JUST FROST a DJ NEXUSS, ktorí vo vás rozprúdia krv a rovnako aj tanečné rytmy.

"Extrémne si cením organizátorov akcie, že si popri tých všetkých Frajoch, festoch a ´mulatoškách´ spomenuli na to, čo tu plnilo kluby roky rokúce, a to je tanečná muzika. Verím, že si Rimavská Sobota zase zahopsá ako voľakedy," pozýva DJ JUST FROST.

Do Čierneho orla môžete zavítať od 19-tej hodiny, kedy bude pre vás pripravený prvý hudobný set plný letnej atmosféry. A podstatná informácia? Vstupné na podujatie je zadarmo!

"Pozývam všetkých na letnú ´housku´ a extrémne sa teším na spojenie elektronickej hudby a historických priestorov orla. Bude to super! S Frostom zahráme niekoľko setov a budeme sa baviť do rána," avizuje DJ NEXUSS.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross