No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Obľúbená Vianočná burza nápadov a lásky nás čaká opäť aj tento rok, je čas prihlásiť sa

11. novembra 2023 | | |  | 
Foto ilustračné z Vianočnej burzy v roku 2022.

RIMAVSKÁ SOBOTA – Mestské kultúrne stredisko (MsKS) po roku opäť organizuje obľúbené podujatie VIANOČNÚ BURZU NÁPADOV a LÁSKY a hľadá šikovných ľudí, organizácie, skupiny študentov, dôchodcov, ktorí niečo krásne vyrábajú: ručná práca, vianočné ozdoby, domáce dobrôtky, prírodné produkty, zdravá strava a pod. a mali by záujem prezentovať sa a ponúknuť svoje výrobky 8. decembra od 13:00 do 19:00 hod. vo foyer Domu kultúry na jednom mieste.

Popoludnie bude popretkávané vystúpeniami miestnych folkloristov, spevákov, hudobníkov.

"Na Vianočnej burze nápadov a lásky sme sa opäť rozhodli dať priestor tvorcom lokálnych handmade produktov, ktorí dbajú na etický alebo priamo na ekologický rozmer svojej výroby, majú svoj príbeh, či umeleckú nadhodnotu. Áno, sú často drahšie, ale v ich cene sa odráža práve idea, reálna hodnota férových materiálov, práce a energií. Ich veľkou výhodou býva originalita, krásny dizajn a kvalita," uviedla Regina Špitálová z MsKS.

Článok pokračuje pod reklamou


Súčasťou bude aj bazár nepotrebných vecí, kníh, hračiek, oblečenia, čohokoľvek, čo si ľudia môžu priniesť, predať, prípadne darovať alebo vymeniť za niečo iné. Nebude chýbať vianočné občerstvenie v podobe pečenej klobásky, punču, čaju či vareného vínka.

Záujemcovia o predaj sa môžu Mestskému kultúrnemu stredisku nahlásiť už teraz a zarezervovať si svoje predajné miesto, a to telefonickou formou na čísle 047/562 15 50, e-mailom na [email protected] alebo prostredníctvom sociálnej siete Facebook na tomto odkaze.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross