No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Obľúbený stánok na námestí vás priláka svojou vôňou vianočného punču

RIMAVSKÁ SOBOTA – Vianočný čas je spojený s pečením, darčekmi, stretávaním sa s blízkymi ale i s vôňou ihličia či škorice. V chladnom počasí obľubujeme aj teplé nápoje, medzi ktoré sa samozrejme radí aj sviatočný punč. Aj v našom meste sa na Hlavnom námestí nachádza stánok s vianočným občerstvením.

S predajom vianočného punču majitelia stánku začali v roku 2011. "Mali sme pocit, že niečo takéto v našom meste chýba," prezradili. Rozhodli sa preto z predaja spraviť každoročnú tradíciu. Motiváciou sú pre nich zákazníci, ktorí podľa ich skúseností obľubujú Štedrý večer, kedy sa stretnú so svojimi známymi a zastavia sa pri stánku na punč či varené víno.

Článok pokračuje pod reklamou


Počet pristavených zákazníkov je rôzny, v závislosti od dní. Lákať ich môže bohatá ponuka nápojov ako vianočný punč, varené biele či ríbezľové víno. Majitelia mysleli však aj na tých najmenších, ktorým môžu ponúknuť nealkoholický punč alebo ovocný čaj. Okrem nápojov pripravujú v stánku i pečené gaštany. "Náš vianočný punč môžu zákazníci ochutnať aj v Pizérii Západ," doplnili.

Stánok s vianočným punčom a vareným vínom nájdete otvorený od pondelka do piatku od 14:00 a cez víkendy od 16:00. Navštíviť ich môžete až do 21:00. S predajom začínajú každoročne koncom novembra. Otvorený je do 31. decembra.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross